Opleiding: Succesvol in gesprek met je medewerker | Functioneren, ontwikkelen en inzetbaarheid
Van monoloog naar dialoog
Om je medewerkers te helpen hun toegevoegde waarde te behouden is het noodzakelijk hen te stimuleren in de ontwikkeling van hun kennis en vaardigheden. Vaak is het lastig daar de juiste aanknopingspunten voor te vinden. Waar lopen je medewerkers zoal tegenaan? Wat vinden ze leuk en wat niet en waar willen ze naartoe? Onze digitale leeromgeving helpt je om dit gesprek op gang te brengen. Je ervaart hoe je samen invulling kunt geven aan concrete ‘ontwikkelplannen’ door praktische tips en voorbeelden. Met deze training wordt het thema ontwikkeling en functioneren een concreet en effectief onderdeel van management.
Duur van de training
1 trainingsdag van 9.30 tot 16.30 uur, inclusief voorbereidingsopdracht en 3 maanden e-coaching.
Voorbereiding en coachingsopdrachten
In het managersprogramma hanteren we dezelfde werkwijze als bij de trainingen voor medewerkers. Dat betekent dat we ook hier werken met coachingsopdrachten. Enerzijds omdat we de training zo kunnen aanpassen aan individuele leerwensen, anderzijds omdat je zo zelf ervaart welk stappen je medewerkers nemen in het leerproces.
Eigen leeromgeving
Zodra je je hebt ingeschreven voor een training krijg je inloggegevens waarmee je toegang krijgt tot je eigen digitale omgeving. Naast het bijhouden en bewerken van je eigen gegevens, kun je als manager ook je eigen medewerkers volgen als zij deelnemen aan een van onze trainingen. Je krijgt inzicht in de voortgang en aan welke competenties iemand werkt.
Kosten
Kosten zijn op aanvraag
