Opleiding: Opfriscursus Natuurkunde

Inhoud

Om een technische opleiding te kunnen volgen, is het noodzakelijk een bepaalde basis te hebben in natuurkunde. Daarom heb je de mogelijkheid om je kennis op niveau te brengen door het volgen van deze cursus van 8 dagen. 

Leerstof 

Bij deze cursus maak je gebruik van het Basisvaardigheden Toegepaste Natuurkunde voor het HO; ISBN 9789001874452.

  • Hfd. 1 Meten en verwerken
  • Hfd. 3 Krachten
  • Hfd. 4 Energie
  • Hfd. 5 Snelheid en beweging
  • Hfd. 6 Materie en stofeigenschappen
  • Hfd. 7 Elektriciteit
  • Hfd. 8 Golven

Voor wie

Het Instituut voor Engineering biedt een opfriscursus Natuurkunde aan voor iedereen die in 2025 start met één van de voltijd- of deeltijd opleidingen.

Duur

De cursus duurt 5 weken en wordt afgesloten met een eindtoets. De lessen vinden plaats in de avond. Bij voldoende aanmeldingen start de cursus in mei 2025. De startdatum is onder voorbehoud.

Afronding

Aan het eind van de cursus wordt je kennis getoetst door middel van een tentamen van 90 minuten. Bij voldoende resultaat ontvang je een certificaat. Bij deze eindtoets mag een eenvoudige rekenmachine gebruikt worden.

Wanneer je geen gebruik maakt van de eindtoets, kan er wel een bewijs van deelname aangevraagd worden.

Kosten

De cursuskosten bedragen € 250,-. excl. cursusmateriaal.

Nieuwe startdatum nog niet bekend

Meer...
€250
Vrij van BTW
Aangeboden door
Hanzehogeschool
Onderwerp
Natuurkunde
Niveau
Duur
8 weken
Looptijd
8 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 20
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
Cedeo
CRKBO en BTW-vrijstelling
Levenlangleren Krediet