Opleiding: HBO Strategie en ICT (groep)
Of je nu input krijgt vanuit de organisatie of niet, het is volgens Infoworld-columnist Bob Lewis relatief eenvoudig om zelf een IT-strategie te bedenken waarmee je aan de behoeften van de organisatie voldoet. Volgens Lewis bestaat een goede strategie uit vier componenten met ieder hun eigen ingrediënten. Naast deze verschillende componenten, komen ook onderwerpen als ICT-strategievorming, businessdiscussie, organisatievernieuwing en concern-ICT-strategie aan bod.
Waarom Go2Lean?
- Gewaardeerde studie door werkgevers
- 100% startgarantie voor iedere opleiding, training en workshop
- Persoonlijke begeleiding
- Goede combinatie tussen theorie en praktijk
- Topdocenten met veel werkervaring in de praktijk
- CRSVG-gecertificeerd
- Unieke 5-L leermethodiek
Doelgroep
Deze opleiding is ontwikkeld voor iedere ICT’er of voor mensen die op korte termijn deze functie willen gaan bekleden.
Vooropleiding
Bij deze opleiding stelt Go2Lean geen eisen aan de vooropleiding.
Studiewijze
De praktijk staat tijdens de opleiding centraal. We maken tijdens de studielessen voortdurend de vertaalslag van theorie naar de praktijk. Er wordt gewerkt met persoonlijke leerdoelen, praktijkcases en praktijk gerelateerde oefeningen. Door onder meer het inbrengen van jouw eigen situaties wordt de opleiding praktijkgericht.
Studievoorbereiding
Iedere studiebijeenkomst vraagt enige voorbereiding. Er is voor iedere studiebijeenkomst ongeveer 3 tot 5 uur studievoorbereiding nodig.
Studiemateriaal
Voor al onze opleidingen maken we gebruik van het meest actuele studiemateriaal.
