Opleiding: SAFe AI-empowered Product Owner/Product Manager (POPM) Classroom

In een SAFe onderneming zijn het de Agile Release Trains (ART) waar het allemaal gebeurt. Ervoor zorgen dat ieder team weet wat de prioriteiten zijn, en de Trains helpen opzetten zodat ze strak op schema rijden is de verantwoordelijkheid van de POPM. Verbreed je kennis als SAFe Product Owner Product Manager en ontwikkel alle vaardigheden die je nodig hebt om het leveren van waarde in een Lean onderneming niet alleen te sturen maar te verbeteren.

Deze tweedaagse SAFe Product Owner Product manager training biedt je een diepgaand begrip van de Agile Release Train (ART), hoe die waarde oplevert en wat je kunt doen om jouw rol zo effectief mogelijk uit te voeren.

Je leert ook hoe je Lean-denken toepast op het schrijven van Epics, hoe je ze opbreekt in Features en Stories, hoe je Iterations plant en uitvoert en hoe je Program Increments plant. Tenslotte leert het programma je alles over de Continuous Delivery Pipeline en DevOps cultuur, hoe je effectief integreert in je rol als Product Owner of Product Manager en wat ervoor nodig is om de ART onophoudelijk te verbeteren.

De SAFe Product Owner Product Manager training (POPM) leert je alles over de activiteiten, tools en mechanismen die gebruikt worden om backlogs en programma’s te managen. Nadat je het SAFe Product Owner Product Manager examen hebt gedaan, ben je een gecertificeerd SAFe Product Owner Product Manager (POPM).

Programma

De SAFe Product Owner training is een tweedaags trainingsprogramma. De opleidingsdagen starten om 9:00 eindigen om 17:00. Dit is inclusief lunch en verschillende breaks.

Onderwerpen

Tijdens het programma behandelen we de volgende onderwerpen:

  • SAFe toepassen in een Lean onderneming
  • De Lean-Agile mindset relateren aan de rollen van Product Owner en Product Manager
  • Samenwerken met Lean Portfolio Management
  • Doorlopend onderzoek doen naar klantbehoeften
  • Het Program Increment uitvoeren
  • De Product Owner/Product Manager rollen en verantwoordelijkheden definiëren
  • Een Product Owner/Product Manager actieplan maken

Doelgroep

Deelnemers aan de training zijn vaak:

  • Product Managers, Product Line Managers, Product Owners en Business Analisten.
  • Solution Managers, Portfolio Managers, Program Managers, PMO personeel en Process Leads
  • Enterprise, Solution en System architecten
Meer...
€1.695
ex. BTW
Aangeboden door
Gladwell Academy
Onderwerp
SAFe Product Owner
Product Management
SAFe Agile
Scrum Product Owner
Niveau
HBO
Looptijd
2 dagen
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Min: 4
Max: 16
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
NBA
Over CPION
CRKBO en BTW-vrijstelling
NRTO