Opleiding: Workshop koolhydraat beperkt koken

Meer energie door minder koolhydraten 

Wil jij graag:

- Afvallen?

- Je bloedsuikers beter reguleren? 

- Meer lekkere groente leren eten? 

- Koken zonder pakjes en zakjes? 

- Met een groepje ervaringen delen?

Schrijf je in voor de workshop Koolhydraatbeperkt koken!

We starten met 1,5 uur theorie over koolhydraatbeperkt eten. We gaan in op de voor- en nadelen, want waarom zou je je koolhydraten eigenlijk beperken? Betekent dat dat je nooit meer aardappelen of brood mag eten? Nee hoor, dat valt mee! Om echt resultaat te halen kun je met wat kleine leefstijlwijzigingen al heel ver komen. Koolhydraten helemaal verbannen uit je voedingspatroon is te streng en niet nodig. Een dieet werkt niet, maar een leefstijlwijziging wel! We geven je praktische tips om gemakkelijk koolhydraten te beperken, om het te kunnen inpassen in je gezin en veel recepten. Dan kun jij starten met verantwoord en gezond afvallen. 

Na de theorie gaan we aan de slag in de keuken! Daar brengen we het geleerde meteen in de praktijk. Ter afsluiting eten we die natuurlijk ook gezellig op.

De recepten, de powerpointpresentatie en een heleboel inspiratie krijg je mee naar huis. Zo kun jij goed van start met je koolhydraatbeperkte leefstijl. 

De workshop vindt plaats in de kookstudio van Lekker aan het Werk. 

Meer...
€49
ex. BTW
Aangeboden door
Mama Mascha
Onderwerp
Recepten
Kookcursus / Koken
Niveau
MBO+
Looptijd
4 dagen
Taal
nl
Type product
workshop
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Min: 10
Max: 20
Tijdstip
Overdag