Opleiding: Toegang Elektrische Bedrijfsruimtes (TEB)

Veel bedrijven stellen eisen aan contractors die op hun terrein komen werken. Soms zijn dit algemene eisen, zoals een VCA certificaat of cursus Gasmeten, maar vaak zijn dit specifieke trainingen van het bedrijf. De TEB training is gericht op contractors die bij Shell Pernis of Shell Moerdijk werkzaamheden gaan verrichten en hiervoor elektrische bedrijfsruimtes moeten betreden. Naast deze trainingen voor Shell, ontwikkelt Technicom opleidingen, trainingen en instructies voor contractors op het gebied van veiligheid voor diverse bedrijven. Met onze inhoudelijke expertise en ons team van consultants, auteurs en onderwijskundigen, zorgen wij voor een trainingsprogramma dat helemaal is afgestemd op werksituaties in uw organisatie. Zo kunnen contractors veilig en volgens uw regels hun werk doen.

In de twee uur durende training Toegang elektrische bedrijfsruimten (TEB) leren de contractors de belangrijkste regels en richtlijnen voor het betreden van elektrische bedrijfsruimten:

  • Controle besloten ruimten
  • Wettelijke regels
  • Veiligheid en procedures
  • Brand- en explosiegevaar
  • Weten hoe te handelen bij calamiteiten/noodsituaties
  • Herkennen risico’s
  • Werken met apparaten

Ter afsluiting van de TEB training een bewijs van deelname en een vermelding in het veiligheidspaspoort. Hiermee kan een aanwijzing tot ‘Voldoende Onderricht persoon’ worden aangevraagd.

Meer...
€75
ex. BTW
Beoordeling
8.0 (1)
Aangeboden door
Technicom
Onderwerp
Niveau
Looptijd
2 dagen
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 30
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
CRKBO en BTW-vrijstelling
NRTO
CREBO
Hobéon SKO
ISO 9001:2015
NLQF
SOG