Opleiding: Access Groepstrainingen en maatwerk

Voor een goede bedrijfsvoering is een goede database onontbeerlijk. Met Microsoft Access maakt u uw eigen database. MS Access is een flexibel programma is en er hoeft niet geprogrammeerd hoeft te word

U kunt kiezen voor een standaardtraining, maar het is ook mogelijk om zonder extra kosten de cursus Access geheel aan uw eigen wensen aan te passen. Onze professionele docenten komen de cursus Access, in iedere gewenste versie, bij u op locatie verzorgen en de inhoud van de training wordt aan uw wensen aangepast. Uiteraard kan de training ook bij ons op locatie verzorgd worden.
De lunch en het cursusmateriaal zijn bij de cursus inbegrepen. Ons cursusmateriaal is a afloop van de cursus uitstekend geschikt als naslagwerk.
DoelgroepDeze cursus is bestemd voor iedereen die een database in Access wil gaan bouwen of gegevens uit een bestaande database wil halen.VoorkennisVan de cursist wordt verwacht dat hij/zij enige ervaring heeft met Windows, Word en Excel.DuurDe duur van deze maatwerkcursus Access is twee dagen (vier dagdelen van drie uur). Afhankelijk van uw wensen is het mogelijk om deze cursus in te korten of te verlengen.GroepsgrootteDe maximale groepsgrootte bedraagt acht deelnemers.CertificaatAlle deelnemers ontvangen na afloop van deze cursus Access een certificaat.

Meer...
€495
ex. BTW
Aangeboden door
CLS Computertrainingen
Onderwerp
Microsoft Access
Niveau
Duur
6 uren
Looptijd
16 dagen
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
In-company / Maatwerk
Aantal deelnemers
Max: 8
Tijdstip
Overdag