Opleiding: Overprikkeld en leeg: je zenuwstelsel staat continue aan

Persoonlijk 1-op-1 traject: Je zit 's avonds op de bank en voelt pas dan hoe leeg en moe je echt bent. Dat zit niet tussen je oren, je zenuwstelsel staat continue in de overlevingsstand.

Je draait nog mee. Je werk gaat door, de afspraken worden gehaald, niemand om je heen ziet dat er iets mis is. Maar 's avonds zak je uitgeput op de bank en voel je pas wat het je heeft gekost. Je bent sneller overprikkeld dan vroeger. Een drukke werkdag, een volle agenda, geluid om je heen, het is allemaal net iets te veel. Stilzitten en ontspannen lukt al een tijd niet meer, en thuis heb je weinig over voor de mensen om je heen.

Dit voelt anders dan gewone stress en het is nog geen burn-out, maar het loopt wel in die richting als er niets verandert. Je hebt vast al iets geprobeerd, een psycholoog, mindfulness, yoga, een planningstool, eerder naar bed. Het helpt soms even, en dan zakt het toch weer terug naar hetzelfde patroon.

Dat is niet omdat je het niet goed genoeg doet. Het is omdat je zenuwstelsel constant aan staat. En dat tot rust brengen bereik je niet door er over te praten, anders te denken of beter te plannen.

Met meer dan 15 jaar ervaring in zenuwstelselregulatie help ik je om bij de échte oorzaak te komen. Niet door nóg een keer te begrijpen waarom je gespannen bent, maar door je lijf daadwerkelijk te laten ervaren wat ontspanning is. Want het zenuwstelsel leert niet door kennis en inzichten. Alleen door ervaring. En dat doe ik met een methode waarin ik onder andere polyvagaaltheorie, Somatic Experiencing en ademwerk combineer.

Wat je krijgt (puur 1-op-1):

  • 4 persoonlijke sessies van 75 minuten, verspreid over 2 maanden
  • Persoonlijke audio-oefeningen, speciaal voor jou op maat gemaakt, om tussen de sessies door je zenuwstelsel te ondersteunen
  • Een heldere, beproefde methode waarin ik 7 somatische technieken combineer tot één samenhangende aanpak

Voor wie
Voor iedereen met een veeleisende baan, in de zorg, het onderwijs, bij de overheid of daarbuiten, die merkt dat overprikkeling en vermoeidheid niet meer overgaan met een weekend rust.

Resultaat
Minder overprikkeling, dieper slapen, een rustiger hoofd, meer veerkracht en merkbaar meer energie aan het einde van de dag. Meer werkgeluk, en weer ruimte voor je leven naast je werk. Veel deelnemers voelen het al na de eerste sessies: voor het eerst weer rust en ruimte in hun lichaam en hoofd.

Let op: beperkte plekken
Dit is een puur persoonlijk 1-op-1 traject. Om de kwaliteit van dit traject te waarborgen begeleid ik maximaal 3 mensen per kwartaal.

Meer...
€897
ex. BTW
Aangeboden door
Linda
Onderwerp
Zenuwstelsel
Niveau
Looptijd
2 dagen
Taal
nl
Type product
Lesvorm
Individueel
Tijdstip
Overdag