Opleiding: Debiteurenfinanciering door factoring, PO Deal aanbod

Bestemd voor: advocaten en bedrijfsjuristen die gespecialiseerd zijn in financiering & zekerheden en insolventierecht die hun kennis van factoring willen verdiepen

De juridische aspecten van factoring beslaan veel rechtsgebieden. Op veel van die rechtsgebieden zijn er nieuwe ontwikkelingen door wetgeving en jurisprudentie. Docent en specialist Ronald Verdaas behandelt in deze cursus het hele terrein.

Factoring voorziet in de behoefte aan leverancierskrediet. Het is een groeimarkt met belangrijke ontwikkelingen: financiering van de afnemer in plaats van de leverancier (reverse factoring), overdracht als alternatief voor verpanding van vorderingen is terug van (nooit helemaal) weggeweest, nieuwe aanbieders ontwikkelen factoringproducten voor kleinere leveranciers met kleinere vorderingen.
Meer...
€495
ex. BTW
Aangeboden door
Sdu Opleidingen & Events
Onderwerp
Niveau
Looptijd
1 dag
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 20
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
Veenendaal
do 9 okt. 2025
Keurmerken aanbieder
Cedeo
Nederlandse Orde van Advocaten
NBA