Opleiding: Energiek en blij in de overgang - NORM

Verbeter je persoonlijk welzijn tijdens deze 12-weekse training!

Sandra begeleidt je 12 weken lang door 3 online groepstrainingen van elk 2 uur, 12 wekelijkse opdrachten en 1 op 1 chatcontact voor gepersonaliseerd advies.

Hoe ziet deze training eruit?
- De online trainingen zijn in groepsverband met gelijkgestemden (5-12 pers.)
- In week 1, 6 en 12 een online training van elk 2 uur (3 x 2 = 6 uur)
- Iedere week ontvang je een opdracht (12 opdrachten)
- 1 op 1 chatcontact met Sandra van Leeuwen
- Onderzoek en inzicht in jouw persoonlijk welzijn
- Gepersonaliseerd advies

Is deze training iets voor jou?
Deze training is iets voor jou als je een vrouw bent die binnenkort in de overgang gaat of op dit moment in de overgang zit. 

Wat is de overgang?

De overgang is ervoor bedoeld om je leefwijze aan te passen. Maar hoe doe je dat na al die jaren? Dit programma traint vrouwen van 40+ met betrouwbare informatie en makkelijk toepasbare tips over het veranderende lichaam, hormonen en gezondheid, om energiek en stralend wijzer te worden. Ontdek welke gezondheidsrisico’s er zijn en hoe je jezelf hiertegen beschermt en juist gezonder gaat voelen. Zo word je stralend en fit ouder met meer lichtheid en humor!

Wat haal jij uit de training 'Energiek in de overgang’?

•  Je hebt betrouwbare informatie over de werking van jouw hormoonhuishouding: daar kun je wat mee

•  Je bent in staat gezondere keuzes voor jezelf te maken op het gebied van gezond, vitaal en blij ouder worden: liever en krachtiger voor jezelf

•  Je begrijpt wat het proces van de overgang voor een vrouw inhoudt: én dat verlicht

•  Je wilt betrouwbare informatie ontvangen over de gevaren en risico’s van de vrouwelijke gezondheid, tijdens de overgang en menopauze. Zo help je jezelf deze fase te benutten, in plaats van lijdzaam te ondergaan.  

De overgang is niet het einde van je leven, maar een kans tot fysieke, mentale en energetische verdieping.

Programma

  • Voorafgaand aan week 1: deelnemer vult inzichtscan in
  • Week 1: 1e online groepsbijeenkomst 
  • Week 6: 2e online groepsbijeenkomst  
  • Week 12: 3e online groepsbijeenkomst 
  • Na de 12-weekse training: deelnemer vult nogmaals inzichtscan in

Daarnaast ontvang je iedere week 1 opdracht waar je in je eigen tijd mee aan de slag kunt gaan. In totaal ontvang je dus 12 weekopdrachten.

Gedurende 12 weken kun je via het leerplatform dat wij gebruiken op ieder gewenst moment 1 op 1 chatten met de trainer voor persoonlijk advies.

Let op: na inschrijven verwachten we jouw online aanwezigheid bij alle drie de bijeenkomsten, dus bekijk goed of je op alle drie de momenten beschikbaar bent.

Trainer
#SAM verzorgt trainingen voor het verbeteren van persoonlijk welzijn. Wij werken hierbij samen met meerdere trainers met elk een eigen specialisme. De training 'Energiek en blij in de overgang' wordt verzorgd door Sandra van Leeuwen.

Meer...
€330
ex. BTW
Aangeboden door
Welzijn trainingen | Hashtagsam
Onderwerp
Menopauze
Hormonen
Niveau
Duur
3 x 2 uur training verspreid over 12 weken
Looptijd
12 dagen
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Min: 5
Max: 12
Tijdstip
Overdag