Opleiding: Schrijven voor de kennisbank - individueel - online - Eneco

Deze online individuele training Schrijven voor de kennisbank is gebaseerd op de incompany training van juni/september 2022.

De 1-op-1 training duurt twee keer een halve dag. Het eerste dagdeel richten wij ons op het schrijven van goed opgebouwde en prettig leesbare teksten. Een richtlijn daarvoor is bijvoorbeeld ‘actief schrijven’. We bespreken wat dat is en hoe je het doet. Je oefent hiermee en krijgt zo snel de benodigde vaardigheid. Theorie zetten we hierin als basis, als onderbouwing. Je gaat vooral zelf aan de slag.

Tussen de trainingsessies zit een periode van een aantal weken. In deze periode passen je de nieuwe ervaringen en vaardigheden van dag 1 direct in de praktijk toe. Je stuurt hiervan ook een voorbeeld naar de trainer. Hierop krijg je tijdens de tweede trainingsdag feedback. Daarnaast behandelen we op trainingsdag 2 de rest van de onderwerpen van deze training.  

We gaan actief aan de slag met een mix van theorie en vooral veel ‘doen’: ervaren, feedback geven en oefenen.

Deze onderwerpen komen aan bod:

  • structuur van een kennisbank (best practises)
  • vindbaarheid van kennisitems
  • opbouw van een vraag en antwoord
  • boodschap en argumentatie
  • korte zinnen
  • taalgebruik (klantvriendelijk, klantgericht, concreet, duidelijk, positief en actief)
  • het vermijden van jargon
  • het gebruik van kopjes
  • het gebruik van hyperlinks
  • huisstijlafspraken
  • de aandacht van de lezer vasthouden
  • zelf kennisitems aanpassen
  • het voorkomen van herhaalverkeer.
Meer...
€1.000
ex. BTW
Aangeboden door
Extra Trainers
Onderwerp
Schrijven voor het web
Schrijven
Niveau
Looptijd
7 dagen
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Min: 1
Max: 1
Tijdstip
Overdag