Opleiding: Examen Bovengronds Gaslekzoeken

Wil je gecertificeerd lekzoeker worden of heb je een hercertificering nodig? Meld je dan aan bij Kiwa Training & Development voor het examen Bovengronds Lekzoeken.

Het examen Bovengronds Lekzoeken vindt plaats bij Kiwa in Apeldoorn. Het examen is verdeeld over een theoriegedeelte in de vorm van meerkeuzevragen (30 minuten) en een praktijkgedeelte dat één op één door de examinator met de kandidaat wordt afgenomen (75 minuten).

In opdracht van Netbeheer Nederland is de lekzoekprocedure voor Bovengronds Lekzoeken in gebruik (NEN 7249), waarbij gecertificeerde lekzoekers worden ingezet. De opleiding en het examen zijn bedoeld voor professionals die aan de slag willen als lekzoeker van bovengrondse gaslekken.

Om examen te kunnen doen, moet de cursist in het bezit zijn van:

  • Een bewijs van deelname aan de opleiding Bovengronds Lekzoeken;
  • Een verklaring van de werkgever dat de kandidaat over de reglementair vereiste praktijkervaring beschikt.

Voor het examen is geen specifieke voorbereiding nodig.

Na het behalen van het certificaat mag je worden ingezet als gekwalificeerd bovengronds gaslekzoeker.

Om het certificaat te verlengen, moet de certificaathouder opnieuw het examen afleggen. In de periode tot zes maanden na het verstrijken van de geldigheidsduur van het certificaat voldoet de cursist nog aan de toelatingsvoorwaarden. Is deze periode langer dan zes maanden, dan moet de opleiding opnieuw worden gevolgd.

Meer...
€620
ex. BTW
Aangeboden door
Kiwa Training & Development
Onderwerp
Lekzoeken
Niveau
Duur
1 dag
Looptijd
6 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 5
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
NRTO