Opleiding: Visueel Notuleren

Maak je eerste meters als visueel notulist! Je hebt al een goedgevulde iconenbibliotheek, maar hoe kies je de juiste compositie?
Hoe deel je je blad in en hoe zorg je voor een samenhang in de visual?

In de training Visueel Notuleren maak je je eerste meters als visueel notulist!

Je hebt al een goedgevulde iconenbibliotheek, maar hoe kies je de juiste compositie? Hoe deel je je blad in en hoe zorg je voor een samenhang in de visual?

Tegelijkertijd is (visueel) notuleren ook heel goed luisteren; teken (en schrijf!) je letterlijk wat er gezegd wordt of interpreteer je de informatie en maak je een eigen vertaalslag?
Tijdens deze training van een dag krijg je handvatten om visuele notulen te kunnen maken, oefen je zelf met het maken van visuele notulen en krijg je vertrouwen in het maken van visuele aantekeningen on the spot.

Dit is een verdiepingstraining op de training Zakelijk Tekenen 1.

Indien Engels geen bezwaar is kan je voor meer data ook kijken bij de Engelse versie van de training: Graphic Recording.

Voor iedereen die wil visual reporten wil leren en iedereen die projectmatig werkt, veel moet samenwerken, managers, verkopers, marketeers, trainers, communicatie specialisten, HR medewerkers.Voordat je deelneemt aan deze training, is het aan te raden dat je eerst de training Zakelijk Tekenen als basiscursus gevolgd hebt (dit is niet verplicht).

Tijdens deze training van een dag krijg je handvatten om visuele notulen te kunnen maken, oefen je zelf met het maken van visuele notulen en krijg je vertrouwen in het maken van visuele aantekeningen on the spot.

Deze training duurt een dag (9:00 – 17:00 uur). Tijdens de training komen de volgende onderwerpen aan bod:

* Welkom & introductie
* Warmtekenen
* Theorie, tips en tricks

* Luisteren – interpreteren – visualiseren
* Woorden versus tekeningen
* Jouw visuele notulen
* Gallery walk & afsluitingDeze training duurt een dag (9:00 – 17:00 uur). Tijdens de training komen de volgende onderwerpen aan bod:

* Welkom & introductie
* Warmtekenen
* Theorie, tips en tricks

* Luisteren – interpreteren – visualiseren
* Woorden versus tekeningen
* Jouw visuele notulen
* Gallery walk & afsluiting

Meer...
€795
ex. BTW
Beoordeling
9.0 (1)
Aangeboden door
Buro BRAND
Onderwerp
Notuleren
Niveau
Duur
8 uren
Looptijd
8 dagen
Taal
nl
Type product
workshop
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Min: 4
Max: 20
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
Den Haag
do 11 jun. 2026
Den Haag
di 3 nov. 2026
Keurmerken aanbieder
CRKBO zonder BTW vrijstelling