Opleiding: Designing and Implementing a Data Science Solution on Azure (DP-100)
Gedurende deze training krijg je de benodigde kennis over het gebruik van Azure-services voor het ontwikkelen, trainen en implementeren van machine learning-oplossingen. De training begint met een overzicht van Azure-services die gegevenswetenschap ondersteunen. Vanuit daar richt de training zich op het gebruik van Azure's eerste datalinkservice, Azure Machine Learning-service, om de datalinkpijplijn te automatiseren.
Deze training is bedoeld voor data scientists en diegenen met belangrijke verantwoordelijkheden bij het trainen en implementeren van machine learning-modellen.
Om deel te nemen aan deze training dien je de volgende voorkennis te hebben:
- Azure Fundamentals
- Begrip van gegevenswetenschap waaronder het voorbereiden van gegevens, het trainen van modellen en het evalueren van concurrerende modellen om de beste te selecteren.
- Hoe je de programmeertaal Python programmeert en hoe je gebruik maakt van de Python-bibiliotheken: pinda's, scikit-learn, matplotlib en seaborn.
- Module 1: Doing Data Science on Azure
- Module 2: Doing Data Science with Azure Machine Learning service
- Module 3: Automate Machine Learning with Azure Machine Learning service
- Module 4: Manage and Monitor Machine Learning Models with the Azure Machine Learning service
€2.145
ex. BTW
Aangeboden door
Tailor iT
Onderwerp
Niveau
Looptijd
4 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 10
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
Amsterdam
wo 24 jun. 2026