Opleiding: Werkstress Wandelcoaching Walk & Talk aan Zee
Walk en Talk Kennemer Duinen
- Duur; 3 uur wandelcoaching
- Bereikbaarheid: auto of fiets
- Wanneer: zaterdag start om 0900 of 1300
- Meeting Point: Pernassia aan Zee
- Slecht weer alterbatief: Pernassia aan Zee
- Investering: 245 Euro (Money Back Guarantee)
Wanneer het in het hoogseizoen bij mijn surfbedrijf topdrukte was en ik het overzicht en inzicht dreigde te verliezen trok ik mij even terug in de Kenemer Duinen. Een uur later kwam ik vol nieuwe energie, met inzicht en overzicht weer terug. Ik kon er weer tegenaan.
Waarom wandelcoaching?
Wanneer we wandelen zijn we in beweging. Beweging brengt ons lichaam in balans. Door te bewegen in de natuur adem je verse zuurstof in. Ons lichaam wordt gevoed.
Doordat onze neuzen dezelfde kant op staan is het veel eenvoudiger elkaar te begrijpen. Net als in lichaam bewegen we ook onze overtuigingen van A naar B.
Door te bewegen kunnen we ook letterlijk dingen achter ons laten. Dingen loslaten die we niet meer nodig hebben.
Waarom coaching?
Veel mensen moeten eerst ziek worden voordat ze voor een gezonde leefstijl kiezen. Veel mensen hebben eerst een burn-out nodig voordat ze hulp zoeken.
Is er iets mis met je als je een coach hebt? Of is er iets mis met je als je geen coach hebt? Nemen sucesvolle mensen een coach of zijn ze succesvol omdat ze een coach hebben?
Voor allerlei zaken is het volstrekt normaal om hulp in te roepen. Bij lekkage bel je een loodgieter. Maar wie bel je als je energie weglekt
Waarom de Kennemer Duinen?
Al jaren ben ik fan van de Kennemer Duinen. Ik heb het privilege gehad om enkele jaren letterlijk de duinen mijn thuis te mogen noemen. Ik ken elke duinpan, planten- en diersoort die er leeft. Ik kan de omgeving gebruiken in mijn coaching. Als we moeilijke dingen besprek lopen we in een beschutte omgeving en is het tijd om groots te dromen dan gaan we naar een uitkijkpunt waar je de hele omgeving kan zien. Eindigen doen we aan het strand met een verkoelend drankje in de zomer of een verwarmend drankje in de winter.
Kennemer Duinen: De setup van de coaching is erg prettig. Lars luistert goed, plaatst problemen in perspectief en geeft dan super praktische handvatten. Daardoor kan ik de inzichten meteen in de praktijk brengen en heeft de coaching ook meteen resultaat.
Op de Walk & Talk zit de MBG. Niet goed geld terug. Geen enkel risico. Deze garantie bieden we omdat we alleen geld willen ontvangen wanneer we ten minste waarde hebben toegevoegd.