Opleiding: Postbachelor Actuarieel Analist

Identificeer, kwantificeer en adviseer over (financiële) risico's

SCHRIJF IN

Actuarieel analisten houden zich dagelijks bezig met het identificeren en kwantificeren van risico’s en het adviseren over de financiële gevolgen. Speciaal voor de professional die zich verder wil ontwikkelen op het gebied van actuariaat, bieden wij de post bacheloropleiding Actuarieel Analist in deeltijd aan.

Na het succesvol afronden van de opleiding ontvang je het diploma Actuarieel Analist en kun je doorstromen naar ons premastertraject om uiteindelijk actuaris te worden.

Waarom kiezen voor de post bachelor Actuarieel Analist?

  • Compacte deeltijd beroepsopleiding
  • Competentie- en praktijkgericht
  • Colleges op een vaste dag in de week (Utrecht)
  • Werk en studeren versterken elkaar
  • Doorstromen naar het premastertraject om uiteindelijk actuaris te worden
  • Na afronding van de opleiding kun je lid worden van het Koninklijk Actuarieel Genootschap en mag je de titel Actuarieel Analist AG dragen

Post bachelor Actuarieel Analist in het kort

DiplomaPost bachelor diploma Actuarieel AnalistVormDeeltijdStart

27 augustus 2020 (colleges op donderdagmiddag en/of -avond, onder voorbehoud)

Duur

2 jaar & 10 weken (4,5 semester) = 9 blokken van 10 weken

Aantal modules

9 (sequentieel), 12 uur per week (4 uur contacttijd + 8 uur zelfstudie)

Kosten

€ 16.000 voor volledige traject, inclusief lesmateriaal, het eerste examenmoment en catering. Elk herexamen kost additioneel € 200.

 

Modules

In iets meer dan twee jaar volg je in deeltijd negen modules die worden afgesloten met een beroepsopdracht en, in sommige gevallen, ook met een examen. Je volgt één module per blok, zodat je alle focus op die module kunt leggen. De keuzemodules Actuariële technieken Leven en Pensioen en Actuariële technieken Schade volg je in het vijfde en negende blok. Met acht modules, dus inclusief één van de twee keuzemodules, kun je het diploma aanvragen. Wij raden je aan om je zo breed mogelijk op te laten leiden en beide keuzevakken te volgen en af te ronden.

Naast bovengenoemde volg je de volgende modules: Basis Waarderen, Productontwikkeling, Datamanagement, Accounting, Beleggingsmanagement, Risk Management voor Analisten en Verslaggeving.

Meer...
€16.000
Vrij van BTW
Aangeboden door
Actuarieel Instituut
Onderwerp
Niveau
Looptijd
2 dagen
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 24
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
CRKBO en BTW-vrijstelling