Opleiding: The Future of Ethics

The Future of Ethics

Met veel genoegen bent u op 30 oktober as. welkom in het Epicenter in Amsterdam voor de Eye Opener “The Future of Ethics”

Een Eye Opener is een breakfast meeting die letterlijk en figuurlijk je ogen opent voor de mogelijkheden die nieuwe technologieën voor je business hebben. Dit keer een keynote over de impact die exponentiële technologieën hebben op ethiek. Hoe gaan we in de toekomst vertrouwen op techniek en wie bepaalt de regels? Vinden we dat alle data die we hebben verzameld gebruikt mogen worden? Wie maakt stelt de randvoorwaarden op bij zelfrijdende auto’s? En natuurlijk waarom is dit relevant?

Bij veel organisaties, bedrijven en overheden worden mensen aangesteld die verantwoordelijk zijn voor ethiek en op zoek zijn naar de laatste inzichten en use cases.

U bent vanaf 7.30 welkom voor een ontbijt waarna u om 8 uur wordt meegenomen in onze Eye Opener die tot 9 uur duurt. Na de Eye Opener is er ruimte om over de Eye Opener te discussiëren.

Meer...
€0
ex. BTW
Aangeboden door
Sound BV
Onderwerp
Niveau
Looptijd
2 dagen
Taal
nl
Type product
seminar
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 30
Tijdstip
Overdag