Opleiding: Nagelstyling met acryl

Mooie gestijlde nagels geven een goede indruk. Veel vrouwen vinden het dan ook belangrijk om mooie, verzorgde nagels te hebben. Gedurende deze thuisstudie leer je alles wat je moet weten over het stylen en verzorgen van acrylnagels. Het voordeel van acrylnagels? Ze zijn zeer sterk en blijven 3 tot 5 weken mooi zitten.
 

De cursus nagelstyling met acryl behandelt alle theorie en praktijk die een nagelstyliste nodig heeft om op een vakkundige en hygiënische manier acrylnagels aan te brengen.

  • Zeer uitgebreide cursus met GRATIS professioneel materialenpakket t.w.v. € 200,-
    Gedurende deze cursus leer je niet alleen over het aanbrengen van acrylnagels. Je leert ook over de anatomie van de hand en nagels, risicobeperking, veiligheid en nog veel meer! Je ontvangt bij de cursus een uitgebreid materialenpakket zodat je meteen aan de slag kunt!
     
  • Gebruik je eigen creativiteit
    De technieken die je leert, kun je naar eigen inzicht toepassen. Met de juiste techniek en je eigen creativiteit maak jij straks de meest originele ontwerpen.
     
  • Gemakkelijk te volgen instructies
    De thuisstudie is eenvoudig opgezet en biedt naast geschreven instructies, ook stap-voor-stap foto’s om de technieken duidelijk uit te leggen. Zelfs als je geen enkele ervaring hebt, is deze cursus gemakkelijk te volgen.
     
  • Professioneel nagelstyliste worden of een eigen nagelstudio beginnen? Onze opleidingen zorgen voor een perfecte voorbereiding!
    Wil je aan de slag als professioneel nagelstyliste of eventueel een eigen nagelstudio starten? Dan kun je kiezen voor onze opleiding Nagelstyliste waarin je niet alleen alles leert over Nagelstyling met acryl maar ook over Nagelstyling met gel. Wil je een eigen nagelstudio beginnen? Kies dan voor onze opleiding Eigen Nagelstudio starten. In deze opleiding leer je niet alleen professioneel werken met gel en acryl, maar doe je ook uitgebreid kennis op over ondernemen in de beautybranche. Zo ben je straks helemaal klaar voor je eigen nagelstudio!   
Meer...
€339
Vrij van BTW
Aangeboden door
Laudius
Onderwerp
Nagelstyliste / Manicure
Anatomie
Niveau
Looptijd
4 dagen
Type product
cursus
Lesvorm
Thuisstudie
Keurmerken aanbieder
CRKBO en BTW-vrijstelling
SVMNIVO
Associatie voor Examinering
Cedeo
NRTO
EXIN
ISO 9001:2015
NLQF
NOBCO / EQA
SNRO