Opleiding: TPM Pilaartraining AO – Autonoom onderhoud – Jishu-Hozen

Een van de onderwerpen binnen TPM (Total Productive Maintainance) is Autonoom onderhoud. Maar wat doet de pilaar Autonoom onderhoud nu precies? Alleen een beetje schoonmaken en inspecteren of komt er meer bij kijken? In deze training gaan we diep in op de volgende stappen van autonoom onderhoud:

  1. Grondig Schoonmaken - Ontdekken van gebreken.
  2. Vervuilingsbronnen en moeilijk bereikbare plekken aanpakken.
  3. Opzetten van smeer- & schoonmaakcontrolelijsten.
  4. Algemene Inspectie & Technische vaardigheden.
  5. Het autonoom inspecteren van installaties.
  6. Het standaardiseren van controle lijsten en methodes.
  7. Autonoom management.

We behandelen wat u kunt u verwachten per stap? Welke valkuilen zijn er per stap en voor deze pilaar in het algemeen. Welke rol is er weggelegd voor de TD, welke voor operators en welke voor het management? Deze vraagstukken en nog veel meer komen op deze dag aanbod. Overige leerdoelen van deze dag zijn:
1.Hoe u operators gemotiveerd krijgt en houdt?
2.Hoe u dat kunt meten?
3.Wat u kunt bereiken met autonoom onderhoud.

De training is met name bedoeld voor operations managers, teamleiders, managers technische dienst die willen gaan starten met de invoering van autonoom onderhoud of reeds bezig zijn met autonoom onderhoud en graag hun kennis opgefrist wil hebben.


Waar: afhankelijk van inschrijvingen wordt een geschikte locatie gezocht.

Meer...
€447
ex. BTW
Beoordeling
9.0 (3)
Aangeboden door
KSL Solutions
Onderwerp
Niveau
Looptijd
8 dagen
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 12
Tijdstip
Overdag