Opleiding: WOR Cursus voor de bestuurder ondernemingsraad/HR/MT
De meeste ondernemingsraden volgen standaard een WOR-cursus en gaan er van uit dat de bestuurder deze wet ook kent. Als de bestuurder de medezeggenschap te laat betrekt of vergeet te betrekken heb je de poppen aan het dansen. Bereik meer met de ondernemingsraad en volg onze maatwerk (W)OR-training. U leert:
• De belangrijkste bevoegdheden/rechten en plichten van de OR én de bestuurder
• Toepassen van de WOR in de praktijk
• Het maken van goed procesafspraken voor effectieve besluitvorming
• Omgang bestuurder en de OR in de overlegvergadering (artikel 24-overleg)
Deze training word in company gegeven voor bestuurder (in de vorm van coaching), directie, HR en voor het hele MT. Uiteraard gaan wij bij deze OR-cursus in op eigen praktijkvoorbeelden. U kunt deze training ook samen volgen met de ondernemingsraad.
De ondernemingsraad wordt succesvoller als u meer aandacht besteedt aan de samenwerking en de communicatie. Met onze verfrissende en dynamische programma's leert de OR ieders talenten te benutten.