Opleiding: Financieel administratief medewerker Noord-Holland

In Noord-Holland (Regio Haarlem, Velsen, Beverwijk, Castricum, Alkmaar, Zaandam, Purmerend, Volendam, Amsterdam Noord) verzorgt Ed van Hoolwerff-Boekhoudcursussen de opleiding Financieel administratief medewerker.

De cursus Financieel administratief medewerker is een praktische, functiegerichte opleiding gericht op financieel administratieve kantoorfuncties. U leert in korte tijd de grondbeginselen van het boekhouden en u leert deze kennis toe te passen binnen het computerboekhoudprogramma AccountView.
Na deze cursus bent u in staat zelfstandig een eenvoudige administratie te voeren of een ondersteunende functie op een boekhoudkundige afdeling te vervullen zoals medewerker debiteurenadministratie.

De cursus bestaat uit twee onderdelen:

1. Boekhouden

Basiskennis boekhouden is een cursus op niveau mbo 3 en bestaat uit de volgende onderwerpen:

  • maken van journaalposten van bijvoorbeeld ontvangst en verzending van goederen en facturen, omzetbelasting, afschrijving vaste activa, kosten, opbrengsten, leningen;
  • voorraadadministratie, debiteuren- en crediteurenadministratie;
  • opstellen van overzichten zoals grootboekrekeningen, balans en verlies- en winstrekening;
  • Invullen van dagboeken als voorbereiding op het werken met boekhoudsoftware.

 

2. Calculatie

Berekeningen maken op het gebied van goederenhandel, omzetbelasting, afschrijvingen, intrest, vreemde valuta en kostprijsberekening; enige theorie op het gebied van de handel en verzekeringen.

Iets voor u?

U wilt gaan werken als ondersteunend medewerker op een financiële administratie of u wilt zelfstandig een eenvoudige boekhouding gaan bijhouden van bijvoorbeeld uw eigen bedrijf.

Vooropleiding          

Om de cursus met succes te kunnen afronden is een niveau vereist dat vergelijkbaar is met mavo/vmbo.

Afsluiting      

U wordt opgeleid voor de landelijke examens Basiskennis boekhouden en  Basiskennis calculatie. Deze examens wordt afgenomen door de Associatie voor Examinering. Indien u beide diploma’s behaalt komt u in aanmerking voor het Praktijkdiploma Financieel Assistent, uitgereikt door de Associatie voor Examinering.

Voor het bijwonen van de lessen computerboekhouden ontvangt u van ons cursusinstituut een certificaat.

Vervolgopleiding

Deze cursus is een geschikte vooropleiding voor Praktijkdiploma boekhouden (PDB®).

Cursuslocatie, tijdstip en kosten

De cursus wordt gegeven in Heemskerk en in Zaandam. 

Meer...
€1.486
Vrij van BTW
Beoordeling
9.0 (2)
Aangeboden door
Ed van Hoolwerff - Boekhoudcursussen
Onderwerp
Administratief Medewerker
Niveau
MBO 3
Duur
14 weken
Looptijd
14 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 15
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
Associatie voor Examinering
Stibex
CRKBO en BTW-vrijstelling
Erkend keurmerk