Opleiding: FREQ-FC300
Danfoss FC300 Workshop
Doelgroep:
Workshop voor medewerkers die de frequentieregelaars FC300 van het merk Danfoss moeten instellen of onderhouden.
Voorkennis:
Algemene kennis van elektrotechniek.
Inhoud:
• Overzicht Danfoss drives
• Eigenschappen FC300
• Theorie van de frequentieregelaar
• Parameters van de FC300
• Inbedrijfstellen via het display
• Inbedrijfstellen via de software
• Praktijkopdrachten met demo koffers
itsme Industrial Automation is ons kennis- en trainingscentrum op het gebied van industriële automatisering. Nieuwe systemen vereisen nieuwe vaardigheden, dus is het van belang om uw medewerkers voortdurend te blijven trainen.
Komt u er tijdens de realisatie van uw automatiseringsproject achter dat uw medewerkers de nodige kennis missen? Geen zorgen, itsme Industrial Automation opleidingen is er voor u.
Er kunnen opleidingen, trainingen, cursussen en workshops worden gevolgd op ons kennis- en trainingscentrum, maar het is ook mogelijk dat wij bijvoorbeeld een specifieke PLC training bij u op uw bedrijf organiseren; indien gewenst ook applicatiegericht. Dit wordt ook wel incompany training genoemd.
Met onze maatwerktraining kunnen wij inspelen op specifieke problemen.
Cedeo erkend
itsme Industrial Automation is Cedeo-gecertificeerd. Klanten waarderen onze cursussen met een tevredenheidsscore van 96%!