Opleiding: NEN 2767: conditiemeting van gebouwen, de methodiek (module 1)

Als u ervaring heeft met het laten uitvoeren van inspecties van gebouwen, dan weet u dat resultaten vaak niet eenduidig zijn. Ook is er onvoldoende inzicht in wat er nu precies aan de hand is. Daarbij ontbreekt het vaak aan een goede onderbouwing van de waarnemingen, zoals een risicobeoordeling. Dit heeft als resultaat dat u geen goede keuzes kunt maken en onvoldoende in staat bent de juiste prioriteiten te stellen bij het plannen van onderhoud.
Voor wie
Iedereen die kennis wil maken met conditiemeting voor gebouwen en installaties; (onderhouds)inspecteurs, managers/uitvoerenden beheer en onderhoud, contractmanagers, inkopers, maintenance engineers, werkvoorbereiders, uitvoerders en monteurs.

Voorkennis
Voor deze training is geen specifieke voorkennis vereist. We adviseren u wel om vooraf de inhoud van NEN 2767-1 en NEN 2767-2 te bestuderen.

Resultaat
Deze training maakt inzichtelijk op welke gebieden u NEN 2767 toepast en hoe de methodiek werkt. Aan bod komt de achtergrond, opbouw en methodiek. U krijgt een toelichting over het verband tussen conditiemeting en risicobeoordeling en alle facetten waarbij de norm een rol speelt.

Meer...
€750
ex. BTW
Beoordeling
8.3 (145)
Aangeboden door
NEN Trainingen
Onderwerp
Conditiemeting / NEN 2767
NEN
Niveau
MBO+
Looptijd
1 dag
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 15
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
Utrecht
do 22 okt. 2026
Delft
do 5 nov. 2026
Delft
do 10 dec. 2026
Keurmerken aanbieder
Cedeo
Cedeo Open
Hobéon SKO
Winnaar Beste Opleider van Nederland 2023