Opleiding: Agile Portfolio Management(partnercursus)

In de cursus Agile Portfolio Management leer je hoe je sneller keuzes maakt en leert bij grote veranderinitiatieven, zodat je organisatie wendbaarder en meer waardegericht wordt.

Werken er vaste Agile of DevOps teams in jouw organisatie? Is het portfolio management nog gebaseerd op tijdelijke teams en projecten? Is het lerend vermogen van de organisatie voor verbetering vatbaar?
In de tweedaagse cursus Agile Portfolio Management gaan we in op de wijze waarop een organisatie sneller in staat is om te kiezen en te leren bij het uitvoeren grote veranderinitiatieven. Daarmee wordt een organisatie wendbaarder, meer waardegericht en vergroot het zowel de tevredenheid van consumenten/burgers als medewerkers.

Na afloop van deze cursus ben je in staat om: #De verandering in werkwijze en mindset voor portfoliomanagement a.g.v. het Agile werken te beschrijven. #Uit te leggen hoe in Agile Portfolio Management om gaat met grote veranderinitiatieven. #De relatie tussen het formuleren van de digitale strategie en Agile portfolio management te leggen. #De hele flow van strategie naar waarde uit te leggen. #Budgetten voor het ontwikkelen van nieuwe en bestaande oplossingen te bepalen en aan te passen. #Bij te dragen aan de implementatie van Agile Portfolio Management en het continue verbeteren daarvan.

Meer...
€1.695
ex. BTW
Aangeboden door
Vijfhart IT-Opleidingen
Onderwerp
(Agile) Portfoliomanagement
Agile Management
Agile (algemeen)
Niveau
Duur
2 dagen
Looptijd
16 dagen
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Min: 4
Max: 12
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
NIEUWEGEIN
di 23 jun. 2026
NIEUWEGEIN
ma 26 okt. 2026
Keurmerken aanbieder
Cedeo
VOI
Oracle Education Partner
AgilePM - Agile Project Management (APMG)
EXIN
Microsoft Learning Partner
Erkend keurmerk
CRKBO en BTW-vrijstelling