Opleiding: CGEIT training - Certified in the Governance of Enterprise IT
In de CGEIT training doet u kennis op over het toepassen van organisatiebrede IT governance principes en handelingen. Met CGEIT toont u aan over de vaardigheden te beschikken om IT governance (= deugdelijk bestuur) in een organisatie aan te brengen en in staat bent dit complexe onderwerp holistisch aan te kunnen pakken waarmee u direct waarde toevoegt aan de onderneming.
Deze training en de bijbehorende CGEIT certificering kunnen bijdragen aan uw status in discussies met betrekking tot cruciale issues rondom governance en strategische richtingen. Vaak is CGEIT daarom ook een opstap naar chief functies in een organisatie waar andere cursisten deze positie al bekleden.
TSTC is geaccrediteerd ISACA (Elite) opleider waarmee je gegarandeerd een CGEIT training krijgt op basis van het meest actuele materiaal door een geautoriseerde trainer. Een officieel exmen bijkopen behoort tot de mogelijheden.