Opleiding: DP-700: Fabric Data Engineer

Omschrijving

Bereid je optimaal voor op het examen Microsoft Certified: Fabric Data Engineer Associate (DP-700). In vier dagen doorlopen we het volledige programma.

In een evenwichtige mix van theorie en praktijk leer je hoe je ingestion- en transformatieprocessen ontwerpt en implementeert, beveiligings- en beheerstrategieën toepast en analytische oplossingen in Microsoft Fabric monitort en optimaliseert. Deze training bereidt je voor op het effectief bouwen en beheren van data-engineeringoplossingen binnen jouw organisatie.

Voor wie is het certificeringstraject Fabric Data Engineer (DP-700)?

De training "Implementing Data Engineering Solutions Using Microsoft Fabric" is bedoeld voor data engineers met ervaring in Extract, Transform, en Load-processen. Als deelnemer ben je geïnteresseerd in het toepassen van data-engineeringpraktijken op enterprise-schaal met behulp van Microsoft Fabric, inclusief het ontwerpen van data-architecturen en het orkestreren van processen.

Doelstellingen

Na deze training kun je:

  • Een analytische oplossing plannen, implementeren en beheren in Microsoft Fabric
  • Data effectief inladen en transformeren
  • Beveiligings- en governancebeleid implementeren
  • Analytische oplossingen monitoren en optimaliseren

Voorkennis om de examentraining Implementing Data Engineering Solutions Using Microsoft Fabric (DP-700) te volgen

De training is gericht op data professionals met ervaring in data-extractie, -transformatie en -laden. Kennis van programmeertalen zoals SQL, PySpark of Kusto Query Language (KQL) is aanbevolen. Ervaring met andere data-engineeringtools is een pluspunt.

Onderwerpen

  • End-to-end analytics met Microsoft Fabric
  • Aan de slag met Lakehouses
  • Apache Spark
  • Werken met Delta Lake tables
  • Data inladen met Dataflows Gen2
  • Orchestratie en data movement met Data Factory
  • Medallion architecture in Fabric
  • Aan de slag met Real-Time Intelligence
  • Gebruik maken van Real-Time evenstreams
  • Real-time data verwerken in een eventhouse
  • Aan de slag met Data Warehouses
  • Data inladen in een Data Warehouse
  • Monitoring van een Data Warehouse
  • Beveiliging van een Data Warehouse
  • CI/CD implementeren
  • Activiteiten monitoren in Fabric
  • Beveiliging van data-toegang
  • Beheer van Microsoft Fabric

Studiemateriaal

In de training "Implementing Data Engineering Solutions Using Microsoft Fabric (DP-700)" maken we gebruik van de officiële Microsoft-cursusmaterialen. Wij zorgen ervoor dat je dit (digitale) materiaal bij aanvang van de cursus ontvangt.

Meer...
€2.649
ex. BTW
Aangeboden door
Wortell Smart Learning B.V.
Onderwerp
Niveau
Looptijd
4 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 10
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
Utrecht
di 22 jul. 2025
Utrecht
di 2 sep. 2025
Keurmerken aanbieder
CRKBO en BTW-vrijstelling
Microsoft Learning Partner
NRTO