Opleiding: Commissioning

In de masterclass commissioning van RelyOn Quercus krijgt u antwoord op de vraag hoe draag in mijn installatie na nieuwbouw probleemloos over? De oplevering van installaties gaat namelijk vaak gepaard met tegenslagen en de kosten en planning kunnen uit de hand lopen. Dan is het daarna de vraag of commissioning, bediening en onderhoud naadloos op elkaar aansluiten. Na afloop van deze masterclass heeft u een uitstekend beeld van de aspecten die leiden tot een vlekkeloze inbedrijfstelling.

Cursusinhoud

Projecten binnen grote capital assets resulteren vaak in overschreden budgetten en deadlines, om nog maar te zwijgen van het werk van de operationele dienst om systemen werkend te krijgen. Het kost vaak maanden om een installatie aan ontwerpspecificaties te laten voldoen. Daarnaast zijn er na afronding vaak aanpassingen nodig om de operationele dienst tevreden te stellen. 

Er valt veel winst te behalen met de juiste kennis! Met een goed doordachte commissioningsstrategie, een kundige commissioningsorganisatie en een goed systeem kunt u geld verdienen tijdens de voltooiing van het project alsmede gedurende de hele levenscyclus van de installatie. De masterclass Commissioning helpt u hierbij.

Onderwerpen die de revue passeren in de cursus commissioning zijn: taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden, commissioningsproces, materiaalcontrole, contractering, in bedrijf stellen, financiële aspecten, planning en het opzetten van een commissioningsstrategie.

Doelgroep

Deze cursus is bestemd voor commissioning engineers, kwaliteitsfunctionarissen, management- en technische specialisten en eenieder die op uitvoeringsniveau betrokken is bij de realisatie van een installatie.

Vooropleiding

Voor het volgen van de cursus dient u te beschikken over een vakopleiding op niveau 4 van de Wet Educatie Beroepsonderwijs. Mbo/hbo-denkniveau en voldoende kennis en ervaring vanuit de praktijk volstaat ook.

Cursusduur

Deze masterclass is een 2-daags aaneengesloten programma met gezamenlijk diner, avondsessie en overnachting.
De tweede dag start met een ontbijt en eindigt halverwege de middag.

Afsluiting

De masterclass Commissioning kunt u afsluiten met een online theorie-examen. Er zijn twee mogelijkheden om de cursus af te ronden: 

  1. Aestimavi certificaat 
  2. Bewijs van deelname 
Meer...
€2.379
ex. BTW
Aangeboden door
Quercus Technical Services
Onderwerp
Niveau
Looptijd
2 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 12
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
Microsoft Learning Partner
Wij Techniek
Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB)