Opleiding: Consulent Werk en Inkomen/consulent Participatiewet
Wil jij de meest kwetsbaren helpen met werk en inkomen?
Wil jij graag mensen helpen met uitkeringen en werk? Kies dan voor het uitdagende beroep van Consulent Werk en Inkomen. Daarmee kun jij echt het verschil maken voor de meest kwetsbare mensen in de samenleving!
De opleiding Consulent Werk en Inkomen staat op de Kansberoepenlijst van het UWV. Er is dus veel werk in te vinden!
Na deze opleiding ben je bekend met de Participatiewet en weet je hoe je hier als consulent uitvoering aan kan geven.
We starten weer op 12 mei met deze online opleidingsgroep. Inschrijven kan t/m 26 mei 2025. Neem snel contact op met onze studieadviseurs, zeker als je nog een offerte moet aanvragen voor je werkgever of het UWV! Of schrijf je zo snel mogelijk in!
Voordat je je inschrijft: Vraag eerst een gratis en vrijblijvend adviesgesprek aan met onze studieadviseurs. Dit doen we om wederzijdse teleurstellingen te voorkomen. De studieadviseurs zullen uitgebreid ingaan op jouw situatie en je een eerlijk advies geven of de opleiding iets voor jou is.
Het adviesgesprek kun je aanvragen door de knop Brochure aanvragen aan te klikken. Dan kom je automatisch bij de studieadviseurs terecht. Denk eraan om in ieder geval je mailadres en je telefoonnummer door te geven zodat zij je makkelijk kunnen bereiken.