Opleiding: Examen PE Inkomen

Let op: Het Examen PE Inkomen betreft een credit waarmee je in de webshop van Lindenhaeghe een boeking kan plaatsen.

Wat kun je verwachten van het PE-examen Inkomen?

In het PE-examen Adviseur Inkomen worden de actuele ontwikkelingen getoetst uit de modules Wft Basis en Wft Inkomen, die samen de kern vormen van je beroepskwalificatie.

Het examen bestaat uit 23 vragen, verdeeld over:

  • Kennis en Begrip – 16 vragen

  • Vaardigheden en Competenties – 7 vragen
    Je krijgt 60 minuten de tijd om deze vragen te beantwoorden.

Na het examen: snel inzicht in je resultaat

Binnen 48 uur na het afleggen van het examen ontvang je de officiële uitslag per e-mail van DUO. Ben je geslaagd? Dan wordt je PE-certificaat automatisch toegevoegd aan je diplomadossier bij Lindenhaeghe.

 

Wil je alvast een eerste indruk van je prestaties? In de Agenda op je Lindenhaeghe Dashboard zie je direct na afloop van het examen het behaalde percentage per onderdeel. Mocht je het examen niet halen, dan kun je precies zien welk onderdeel (kennis of vaardigheden) extra aandacht nodig heeft in je voorbereiding.

Meer...
€170
ex. BTW
Aangeboden door
Lindenhaeghe
Onderwerp
PE Inkomen
Permanente educatie (PE)
Niveau
Looptijd
60 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 100
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
CRKBO en BTW-vrijstelling
ISO 9001:2015
ISO register
NRTO