Opleiding: Praktijkopleiding Inkoop

Zowel grote als ook kleine bedrijven, zorgcentra, facilitaire organisaties of een kleine startende webshop, inkoop is overal. Tijdens deze interessante praktijkopleiding komen aspecten als inkoopsystemen, de rol van de inkoper, inkoopkosten en doeltreffend onderhandelen aan bod. Je gaat aan de slag met inkoopverbeteringen en leert hoe een leveranciersselectie gemaakt wordt. Deze praktijkopleiding is niet alleen geschikt voor inkoopmedewerkers, maar ook voor medewerkers en managers die direct en indirect te maken hebben met de inkoop binnen een organisatie. De opleiding staat volledig in het teken van de praktijk. Door praktijkopdrachten breng je het geleerde meteen in de praktijk. Veel inkoopmedewerkers, teamleiders en facilitaire medewerkers hebben deze praktijkopleiding reeds gevolgd.

Doelgroep


Deze praktijkopleiding is ontwikkeld voor iedere inkoopmedewerker, facilitair medewerker en manager die op zoek is naar verbreding en verdieping van de kennis en vaardigheden op het gebied van de inkoop in de praktijk. De praktijkopleiding is ook geschikt voor iedereen die inzicht willen hebben in alle werkzaamheden binnen de inkoop van een organisatie.


Leerwijze


Leren van de allerbeste docenten? Bij Holland Opleidingen - Privéstudie leer jij met een privé-docent op lesmomenten die jou passen. We helpen zo deelnemers van trainingen of opleidingen bij het behalen van een maximaal leerrendement. Echt groeien kan alleen met de juiste aandacht en de juiste instrumenten. 


Voorbereiding


Deze praktijkopleiding bestaat uit totaal 3 studiebijeenkomsten van 3 uren. De traingsdata plan je samen met jouw privé-docent. De aangegeven lesdata op de website zijn indicatief. Iedere studiebijeenkomst vergt ongeveer 3 tot 5 uren voorbereiding. Je dient je ook voor de eerste bijeenkomst voor te bereiden.


Diploma


Tijdens deze opleiding schrijf je een Verbeterplan Praktijk-Case. Door het schrijven van deze Verbeterplan Praktijk-Case kun je aantonen de behandelde onderwerpen te beheersen. Door het onderwerp toe te spitsen op de eigen situatie, kan het geleerde direct in de praktijk worden gebracht. Wanneer je jouw Verbeterplan Praktijk-Case met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële diploma van Holland Opleidingen Groep digitaal.

Meer...
€2.795
Vrij van BTW
Aangeboden door
Holland Opleidingen - Privéstudie
Onderwerp
Inkoop (basis)
Niveau
Looptijd
2 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 12
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
NRTO
UWV scholingsvoucher
Erkend keurmerk
Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB)
BTW-vrijstelling
CRKBO zonder BTW vrijstelling