Opleiding: Basisopleiding Management voor de Non-Profit

Wil jij weten hoe je effectief leiding geeft binnen een Non-Profit organisatie? Over welke vaardigheden dien je te beschikken als leidinggevende binnen een Non-Profit organisatie? Door het volgen van de Basisopleiding Management voor de Non-Profit beschik jij over de kennis en vaardigheden die belangrijk zijn als leidinggevende. Zo leer je de juiste gesprekstechnieken toe te passen, je leert wat planmatig werken inhoudt en leer je de positie van een leidinggevende kennen. Eveneens worden onderwerpen als motiveren, coachen, feedback geven én ontvangen en situationeel leiderschap behandeld gedurende de opleiding. Door het opstellen van een Verbeterplan tijdens de opleiding leer jij de behandelde theorie toe te passen in de eigen (werk) situatie. Kortom, een interessante opleiding!

Doelgroep


Deze opleiding is ontwikkeld voor (startende) leidinggevenden binnen de Non-Profit sector die inzicht willen hebben in het effectief aansturen van een team of afdeling. 


Leerwijze


Leren van de allerbeste docenten? Bij Holland Opleidingen - Privéstudie leer jij met een privé-docent op lesmomenten die jou passen. We helpen zo deelnemers van trainingen of opleidingen bij het behalen van een maximaal leerrendement. Echt groeien kan alleen met de juiste aandacht en de juiste instrumenten. 


Voorbereiding


Deze basisopleiding bestaat uit totaal 5 studiebijeenkomsten van 3 uren. De traingsdata plan je samen met jouw privé-docent. De aangegeven lesdata op de website zijn indicatief. Iedere studiebijeenkomst vergt ongeveer 3 tot 5 uren voorbereiding. Je dient je ook voor de eerste bijeenkomst voor te bereiden.


Diploma


Tijdens deze opleiding schrijf je een Verbeterplan Praktijk-Case. Door het schrijven van deze Verbeterplan Praktijk-Case kun je aantonen de behandelde onderwerpen te beheersen. Door het onderwerp toe te spitsen op de eigen situatie, kan het geleerde direct in de praktijk worden gebracht. Wanneer je jouw Verbeterplan Praktijk-Case met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële diploma van Holland Opleidingen Groep digitaal.

Meer...
€2.995
Vrij van BTW
Aangeboden door
Holland Opleidingen - Privéstudie
Onderwerp
Non-profit Management
Niveau
Looptijd
3 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 12
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
CRKBO zonder BTW vrijstelling
Erkend keurmerk
NRTO
Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB)
UWV scholingsvoucher
BTW-vrijstelling