Opleiding: Training - Kwaliteits- en Procesbeschrijving
Binnen het vakgebied kwaliteit en processen is het belangrijk om de kwaliteitsaspecten en processen te kunnen beschrijven. De kwaliteit van producten en diensten worden grotendeels bepaald door het juist uitvoeren van kwaliteits- en procesbeschrijvingen. Tijdens deze training leer je hoe je kwaliteits- en procesbeschrijvingen op kunt stellen. Hierbij leer je processen aan elkaar te verbinden, de IDEF-methodiek toe te passen en je leert hoe je stroomschema's op kunt stellen. Gedurende de training ga je actief aan de slag met deze theorie door het maken van praktijkgerichte opdrachten. Door het volgen van deze training kun jij zelfstandig kwaliteits- en procesbeschrijvingen opstellen.Doelgroep
Deze training is ontwikkeld voor iedereen die direct of indirect te maken heeft met kwaliteits- en procesbeschrijvingen.
Leerwijze
Leren van de allerbeste docenten? Bij Holland Opleidingen - Privéstudie leer jij met een privé-docent op lesmomenten die jou passen. We helpen zo deelnemers van trainingen of opleidingen bij het behalen van een maximaal leerrendement. Echt groeien kan alleen met de juiste aandacht en de juiste instrumenten.
Voorbereiding
De training bestaat uit 2 studiebijeenkomsten van 3 uren. De traingsdata plan je samen met jouw privé-docent. De op de website aangegeven lesdata zijn indicatief. Voor de eerste bijeenkomst dien jij je voor te bereiden.
Diploma
Na actieve deelname aan deze training, ontvang je het officiële certificaat van Holland Opleidingen Groep digitaal.