Opleiding: Online conversatietraining Engels

Weet je al best wat van de Engelse taal, maar lukt het nog niet om een gesprek te voeren? Of heb je zelfs veel kennis van het Engels maar durf je je mond niet open te doen uit angst om fouten te maken? Stap de spreekdrempel over met een online conversatietraining bij Regina Coeli.

Tijdens een conversatietraining spreek je Engels met native speakers. Je kiest zelf de onderwerpen waarover je wil spreken. Of dat nu gaat om een gesprek over het weer, over 19e-eeuwse kunst of over een zakelijk onderwerp, de taaltrainer draait zijn of haar hand er niet voor om en kan je helpen bij het vinden van de juiste woorden en een goede manier om je punt te formuleren.

Vooraf kun je aangeven hoe je feedback wil krijgen. Bijvoorbeeld de belangrijkste verbeterpunten aan het eind van de les of meerdere malen tijdens een les.

Een conversatietraining bij Regina Coeli bestaat uit tien online face-to-face lessen van een taaltrainer. Tijdens je training spreek je met meerdere taaltrainers om zo te wennen aan diverse stijlen en accenten. Die kom je in de praktijk immers ook tegen! In de eerste les kun je aangeven welke onderwerpen jij aan bod wil laten komen in de training.

De conversatietraining is geschikt voor iedereen met minimaal een A2-niveau in het Engels.

Online lessen zijn mogelijk van maandag t/m donderdag in de ochtend.

Meer...
€1.834
ex. BTW
Aangeboden door
Language Institute Regina Coeli B.V. (de Nonnen van Vught)
Onderwerp
Engels
Niveau
Looptijd
10 dagen
Taal
en
Type product
cursus
Lesvorm
Individueel
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
Winnaar Beste Opleider van Nederland 2015
Winnaar Beste Opleider van Nederland 2013
CRKBO en BTW-vrijstelling
Winnaar Beste Opleider van Nederland 2019
Winnaar Beste Opleider van Nederland 2020