Opleiding: JTBD | Innoveren met de Jobs-to-be-done methode

Wil je weten hoe je als organisatie kunt innoveren?

Wil je beter grip krijgen op innovatie en innovatie budgetten?

Wil je meer waarde toevoegen aan bestaande proposities?

Dan is de Jobs-to-be-done methode iets voor jouw organisatie.

De Jobs to be done helpt je verder te kijken dan oplossingen en richt zich op het resultaten. Een product/dienst wordt ingehuurd als de klant denkt dat hij daarmee zijn uitkomst kan verbeteren.

Om de slagingskans van innovaties te verhogen is het nodig de taak van de klant beter te begrijpen om zo gericht te kunnen innoveren.

Deze training brengt de basis beginselen van jobs to be done bij en helpt teams (dev, marketing, sales) bij het opstellen van jobs-to-be-done statements.

De training is geschikt voor kleine teams die zich bezighouden met klantvragen en innovatie. Development, marketing, sales, management.

De training bestaat uit drie delen en wordt gegeven door een ervaren trainer op het gebied van strategie en innovatie en de jobs to be done methode.

1. Jobs to be done in de praktijk

2. Uitkomst gericht innoveren

3. Probleemstellingen en oplossingen

Voor een training op maat neemt u contact op.

Meer...
€3.000
ex. BTW
Beoordeling
9.0 (1)
Aangeboden door
HVMNS
Onderwerp
Innovatiemanagement
Niveau
HBO
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
In-company / Maatwerk
Aantal deelnemers
Min: 4
Max: 8
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
NBA
PRINCE2