Opleiding: Coaching & managing van sales teams

Als Sales Manager bent u vandaag meer dan een verkoper. Meer en meer evolueert u tot een intern en extern adviseur die waarde creëert, zowel voor de eigen organisatie als voor uw klanten. Naast de pure sales gerichte skills, heeft u meer en meer nood aan inzichten in het verkoopsproces en in het management van uw eigen team. Daarom organiseert het Institute for Business Development dit nieuwe trainingsprogramma "Coaching & Managing Sales Teams".

Verkopen is een vak apart. En een verkoopploeg coachen is dat zeer zeker. Want er komt heel veel bij kijken. Elke verkoper is anders: de één heeft 20 jaar ervaring, de ander heeft er geen. De één presteert zeer goed, de ander kan in feite veel beter. Coaching staat steeds centraler in de dagdagelijkse beleidsvoering. De productiviteit van verkoopteams moet omhoog want de druk op de resultaatvorming stijgt en de concurrentie neemt nog steeds toe. Hoe kunt u als coach – Sales Manager daar best mee omgaan? Wat kunt u persoonlijk beter doen om het rendement verder te verbeteren? Welke instrumenten kan u daarvoor gebruiken en welke vaardigheden zijn vereist om succesvol te blijven? Hoe zet u “een turbo” op de prestaties?

Deze tweedaagse interactieve cursus is er op gericht om de performantie van verkoopteams juister in kaart te brengen om ze daarna gerichter te kunnen verbeteren. U krijgt een perfect inzicht in de manier waarop verkopers het best geëvalueerd kunnen worden op het vlak van resultaten, activiteiten en competenties. U als coach – Sales Manager krijgt daarbij een transparant en ijzersterk werksysteem in handen dat gebaseerd is op de Management By Objectives-gedachte en dat uiteraard volledig gegroeid is uit de leef- en denkwereld van commerciële organisaties. Na de analyse en praktische toepassing voor uw verkoopteam wordt de koppeling gemaakt met enkele essentiële inzichten en vaardigheden op het vlak van productiviteitsgericht coachen. U leert hoe u uw verkopers sterker kunt motiveren en hoe u hun verkoopvaardigheden kunt versterken. Hoe zorgt u voor motiverende verkoopsdoelstellingen, hoe hoog deze ook zijn?

Dit programma versterkt u tot een beduidend efficiëntere coach met strategisch gefundeerde analyses als uitgangspunt, toegepast op uw verkopers in uw branche.

Meer...
€1.395
ex. BTW
Aangeboden door
IFBD - Institute for Business Development
Onderwerp
Niveau
Looptijd
2 dagen
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 24
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
Van der Valk Hotel Gent - Akkerhage 10, 9000 Gent
di 24 mrt. 2026