Opleiding: PRINCE2® bootcamp, in 5 dagen gecertificeerd (projectmanagement) (ook Live Online) examens verplicht!

PRINCE2® Bootcamp


Inhoud van de training
Cursisten wordt uitgelegd hoe het model is opgezet, hoe de verschillende projectprocessen en projectrollen met elkaar zijn verbonden en hoe PRINCE2® omgaat met uitzonderingen en wijzigingen, die in elk project voorkomen. Gedurende de foundation cursus zullen de deelnemers leren hoe ze een projectmanagement organisatie kunnen opzetten die verantwoordelijk is voor het sturen, managen en plannen van een project. Deelnemers zal worden geleerd hoe ze de verschillende projectmanagement rollen kunnen definiëren om ervan verzekerd te zijn dat het project op de meest effectieve en efficiënte manier wordt uitgevoerd.
Op de derde dag van deze track zal de deelnemer het PRINCE2® foundation examen afleggen.

In het practitioner deel zal de nadruk liggen op het verkrijgen van meer detailinzicht en zullen de cursisten beter inzicht krijgen in hoe de methodiek in de gegeven case kan worden toegepast. Ook zal geanalyseerd worden of de methodiek juist is gebruikt, en waar er ruimte is voor verbetering.
De laatste dag wordt afgesloten met het Practitioner examen.

U kunt deze training nu ook Live Online vanuit huis volgen met (bijna) alle voordelen van beide situaties:

  • U kunt vragen stellen
  • De trainer zal u uitdagen om uw begrip te testen
  • U heeft contact met medecursisten die zowel in de klas zitten als zelf ook thuis zijn.
  • U hoeft niet te reizen

Het enige dat u mist is onze lekkere koffie!

Doelgroep
Deze cursus is geschikt voor Project Managers, medewerkers van project ondersteuning en medewerkers van kwaliteitsborging. Tevens voor iedereen die ook maar enigszins is betrokken bij en/of deelneemt aan een of meer projecten.

Voorkennis en niveau
Geen

Duur
5 dagen inclusief 2 examens

Examenonderwerpen
Begrijpt de relaties tussen de PRINCE2® rollen, management producten, principes, thema’s, technieken en processen, en bij het practitioner examen kunnen toepassen, en kan management producten creëren en beoordelen.

Examen
Het foundation examen bestaat uit 75 multiple-choice vragen en 5 controlle vragen.
De deelnemer moet in 60 minuten 35 of meer correcte antwoorden geven om te slagen - 50%.

Het open boek practitioner examen bestaat uit 80 multiple-choice vragen.
De deelnemer moet in 150 minuten 44 of meer correcte antwoorden geven om te slagen - 55%.

PRINCE2® is a registered trademark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited.

Meer...
€2.545
ex. BTW
Aangeboden door
D-ICT Solutions
Onderwerp
PRINCE2
Niveau
HBO
Duur
5 dagen
Looptijd
5 dagen
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 12
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
EXIN
AgilePM - Agile Project Management (APMG)
ASL
COBIT 5
APMG Change Management
BISL
Erkend keurmerk
ITIL
PRINCE2
APMG-International