Opleiding: Revit Basis

Bestemd voor tekenaars, constructeurs en ontwerpers in de bouw en architectuur. Geen voorkennis vereist, bouwachtergrond is een pré.

U bent architect, bouwkundige of anderszins werkzaam in de bouw en u wilt uw ontwerpen en plannen duidelijk maken aan de mensen om u heen. Met Revit Architectural kunt u alles tot in detail én in 3D laten zien. De prachtige afbeeldingen spreken uw klanten zeker tot de verbeelding. Voor de beginner is de basiscursus. Cursusduur: 4 dagen.

U leert de belangrijkste technieken voor 3D presentaties/animaties met ondermeer; BIM Gebouw informatie model, Ontwerp maken, Gebouwmodel, Gebouwcomponenten, Views, Maatvoering en begrenzingen, Details, Constructieve tekeningen, Presenteren gebouwmodel en Ondersteuningsmogelijkheden. U kunt na afloop van de cursus een massastudie uitvoeren, een 3D model van een gebouw opzetten en details uitwerken.

TEC / CAD College biedt ook mogelijkheden voor CAD binnen een HBO-opleiding. Bovengenoemde cursus is bij het HBO-traject "ACE Architectural Designer" een toelatingseis. Vraag de gratis infoset aan.

Lesmateriaal; leer- en naslagwerk "Autodesk Revit Architectural" 

Na ontvangst van uw aanmelding bij TEC / CAD College worden uw gegevens gecontroleerd en geregistreerd. Vervolgens ontvangt u per TNT-post een bevestiging van uw inschrijving. Voor aanvang van de cursus ontvangt de deelnemer een uitnodiging met alle details nog eens op een rijtje.

In een kleine groep, onder deskundige leiding, legt u de basis die u jarenlang CAD plezier verschaft. U leert op beginners- of specialisten niveau hoe u efficiënt tekent met AutoCAD, AutoCAD LT, Inventor, Revit of 3ds Max. Duizenden cursisten zijn u al voorgegaan.
Door zowel gedegen basiskennis te verzorgen als ook specialisten op een hoger niveau te kunnen brengen, staat TEC garant voor doorgroeimogelijkheden. TEC noemt men daarom ook wel "Het CAD College". 


Autodesk heeft haar naam gekoppeld aan TEC met de titel "Autodesk Authorised Training Centre". Na afloop van een cursus krijgt u uw Autodesk certificaat uitgereikt. Het "Autodesk ATC Course Completion Certificate" is wereldwijd erkend en worden alleen verstrekt bij een door Autodesk erkend en gecontroleerd hoge kwaliteitsopleiding. Ook uw docent staat op dit certificaat vermeld.
Ook kunt u bij TEC deelnemen aan het Autodesk Certification Program (ACC) waarbij u examens aflegt om een Autodesk Certified User te worden!


Bij afsluiting van een deeltijd HBO-opleiding ontvangt u, naast de tijdens de opleiding behaalde Autodesk - certificaten, een door de overheid erkende HBO-verklaring. Tevens mag u de titel Autodesk Certified Engineer (ACE) achter uw naam voeren.


U beschikt tijdens de cursus over een professionele werkplek met internet en u tekent met de software-versie naar keuze (voor AutoCAD geldt zowel de volledige- als de LT versie). In het pand van TEC biedt het ruime leslokaal de nieuwste technische snufjes zoals Classroom Management software, een 3D muis (Spacepilot), HP Workstations. En in het huidige 3D-tijdperk mag een heuse 3D printer natuurlijk niet ontbreken. Dit is dan ook de nieuwste aanwinst voor het cursuslokaal. Bekijk hoe de tekeningen vorm krijgen in 3 dimensies! 
De cursussen kunnen ook binnen uw bedrijf worden gegeven. Dit heeft als voordeel dat u in overleg met onze opleidingscoördinator de cursusinhoud geheel kunt afstemmen op uw eigen organisatie.


En natuurlijk ontvangt u gratis bij uw cursus het standaard werk voor de Revit, Bouw informatie Modelleren"Computer Ondersteund Ontwerpen". Het meest gebruikte boek in de bedrijven en opleidingsinstituten. U kunt dit Nederlandstalige boek gebruiken om thuis verder te studeren. Aan het eind van iedere cursus wordt door de cursisten een evaluatieformulier ingevuld. De punten waarop de beoordeling plaatsvindt zijn: Begeleiding, cursusmateriaal, lesomgeving en docent. Het Autodesk-seizoen loopt van maart tot februari en aan het eind wordt gekeken welke ATC's over de hele wereld het beste scoren. TEC kreeg de hoogste score van alle ATC´s (Autodesk Training Centre), in de Nederland voor reeds 3 seizoenen! Ook docent Ronald Boeklagen heeft voor zijn werk de award "Best ATC instructor of the Benelux" in ontvangst mogen nemen.

Meer...
€990
ex. BTW
Aangeboden door
TEC - CAD College BV
Onderwerp
Autodesk Revit
Landmeten
Niveau
MBO 3
Duur
4 dagen
Looptijd
4 dagen
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 8
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
Nijmegen
wo 10 dec. 2025
Keurmerken aanbieder
A+O Metalektro