Opleiding: Packaging Masterclass [Advanced Installer & App-V & SCCM/MECM]
Deze training combineert het leren werken met Advanced Installer & App-V & SCCM/MECM, waarbij de leerstof en opdrachten gebaseerd zijn op de 'real life' ervaringen.
Met deze training bieden wij u een uitermate praktijkgerichte training aan waarbij alles wordt behandeld wat een Packager / Technisch Applicatiebeheerder in de dagelijkse praktijk nodig heeft. Precies zoals u het kunt toepassen in uw eigen organisatie!
Ontwikkeld voor packagers, door dé packagers.
AdminStudio
- Opzetten van uw package omgeving:
- inrichten ontwikkelsystemen, testsystemen.
- opzetten applicatie documentatie voor het applicatie-migratieproces.
- Het gebruiken van de verschillende Advanced Installer tools, zoals
- Repackager, Advanced Installer Editor om uw projecten efficiënt en gestructureerd uit te kunnen voeren.
- Inzicht verkrijgen in hoe een Windows Installer database (MSI) in elkaar steekt en hoe de mechanismen zoals Self-Healing & Self-Repair werken.
- U krijgt inzicht in Validation en in staat zijn te begrijpen welke fouten u echt moet oplossen voor een juiste werking. En nog belangrijker, hóe u dit het beste kunt doen.
- Hoe u applicaties kunt virtualiseren voor gebruik met Microsoft App-V, VMware ThinApp of Citrix XenApp.
- En meer...
App-V:
- U leert alle facetten en functionaliteiten kennen van het "Microsoft Application Virtualization Platform v5.0". Er wordt uitgebreid in gegaan op alle aspecten van de onderliggende techniek, het beheer en het toepassen van packaging best practices op virtuele applicaties.
- Cursisten krijgen een goed inzicht in het sequencing proces waarbij gebruik gemaakt wordt van alle nieuwste features in Microsoft App-V zoals het gebruik Connection Groups, Dynamic Configuration met XML bestanden en de rol van PowerShell binnen App-V.
- Aan het einde van deze training bent u bekend met alle “ins en outs” van Microsoft App-V 5.0 en kunt u de geleerde technieken direct in de praktijk toepassen.
SCCM/MECM:
- SCCM/MECM Integratie: er wordt dieper ingegaan op Management en Distributie aspecten in de praktijk op basis van Microsoft System Center Configuration Manager. Tijdens deze dag wordt met name de integratie van MSI's & App-V Sequences in SCCM uitgelicht.
DOELGROEP
- Systeembeheerders en Applicatiebeheerders die annvullende packaging kennis willen opdoen.
- Packagers die hun Packaging Skills willen vernieuwen, uitbreiden en verbeteren.
BENODIGDE VOORKENNIS
- Basiskennis van de werking van het Microsoft Windows Operating System.
INHOUD TRAINING
Deze training combineert de inhoud zoals deze ook in de afzonderlijke trainingen wordt behandeld.
Op deze paginas kunt u de inhoud van de afzonderlijke modules bijkijken: Advanced Installer & App-V & SCCM
DUUR
- 5 dagen
TRAININGSTIJDEN
- De training begint om 09.00 en duurt tot ongeveer 16.30.