Opleiding: Cursus InDesign Basis

Voor het opmaken van teksten, beelden en illustraties is Adobe InDesign op dit moment het meest toonaangevende grafische pakket. Door producten als advertenties of flyers met Adobe InDesign op te maken, maakt u ook een stap naar integratie. U kunt dan perfect cross-publishing werken met de andere Adobe publishing software, waaronder Photoshop, Illustrator, Flash en Dreamweaver

De cursus Adobe InDesign Basis behandelt de basisprincipes van het softwareprogramma. U leert denken in opmaakstructuren en het opzetten van stramienen voor het nauwkeurig plaatsen van teksten, beelden en illustraties. Zodat u professioneel werk kunt afleveren dat voldoet aan de hoge eisen die aan publicaties, gedrukt of online, gesteld worden.

Voorkennis
Voor deze cursus bent u bekend met het werken met Mac OS X, of met Windows.

Cursusduur
3 dagen van 6 uur of 6 avonden van 3 uur

Vervolg
Voor het publiceren van drukwerk (o.a. tijdschriften, boeken en brochures) is de cursus InDesign Advanced een goed vervolg.Voor het maken van interactieve digitale publicaties is er de vervolgcursus InDesign Adv. voor Tablets.
InDesign CS5 Basis is ook een module in de leergang DTP met Adobe

Lesvorm
De lesvorm van deze cursus is Face to face; een vorm van regulier contactonderwijs.

Inhoud

  • Interface InDesign
  • Basisgereedschappen
  • Een stramien opzetten
  • Hulplijnen en basislijnen
  • Teksten plaatsen
  • Tekst- en alineaopmaak
  • Fontmanagement
  • Tekst koppelen in kolommen
  • Kleurgebruik en transparantie
  • Afbeeldingen plaatsen
  • Tekstomloop en afbeeldingen vrijstaand maken
  • Transformeren en Uitlijnen
  • Tabellen maken
  • Werken in lagen
  • Printen en PDF
Meer...
€975
Vrij van BTW
Aangeboden door
Gmi designschool
Onderwerp
Adobe InDesign Basis
Drukwerk
Niveau
MBO 3
Duur
3 weken bij een dagcursus, 6 weken bij een avondcursus
Looptijd
3 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Min: 2
Max: 8
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
CRKBO en BTW-vrijstelling