Opleiding: BCS Foundation in Business Analysis - Klassikaal en online

BCS Foundation in Business Analysis

Wil je bedrijfsbehoeften scherp in kaart brengen en omzetten in succesvolle oplossingen? Met de BCS Foundation in Business Analysis leer je in drie dagen de essentiële technieken en vaardigheden om processen te analyseren, requirements op te stellen en effectief samen te werken met stakeholders. Internationaal erkend, direct toepasbaar.

De BCS Foundation Certificate in Business Analysis is een internationaal erkende certificering voor iedereen die zich wil verdiepen in het vakgebied van business analyse. Of je nu net begint of al ervaring hebt, in deze driedaagse training maak je kennis met de kernconcepten, technieken en methoden die wereldwijd door business analisten worden toegepast. De inhoud sluit aan bij uiteenlopende projectaanpakken zoals Waterfall, Agile en hybride methoden.

Voor wie?

De BCS Foundation in Business Analysis is bedoeld voor iedereen die praktische basiskennis wil opdoen van business analyse. De training is ideaal voor (toekomstige) business analisten, maar ook voor projectmanagers, product owners, procesmanagers, consultants, testers en ontwikkelaars die meer inzicht willen krijgen in het analyseren, documenteren en verbeteren van bedrijfsprocessen en requirements.

Wat levert deze training jou op?

In deze training leg je een solide basis om als business analist effectief bij te dragen aan succesvolle projecten en veranderingen binnen organisaties. Je leert hoe je bedrijfsbehoeften identificeert, vertaalt naar duidelijke requirements en zorgt dat oplossingen aansluiten bij de strategische doelen.

Voorkennis

Er is geen voorkennis nodig.

Taal

Deze training wordt gegeven in het Nederlands.

Meer leren?

Wil je na deze training meer leren over Business Analysis? Kijk dan eens naar onze andere trainingen:

  • Business Analysis trainingen

Deze training wordt verzorgd in samenwerking met onze zorgvuldig geselecteerde en geaccrediteerde trainingspartner Ammerlaan, die voldoet aan de kwaliteitseisen van SignOn ICT Trainingen+.

Opzet

De training vindt plaats in kleine groepen van minimaal 3 en maximaal 10 deelnemers voor maximale interactie en persoonlijke aandacht. De docent maakt gebruik van praktijkvoorbeelden en laat zien hoe de theorie direct toepasbaar is in jouw werk. De lessen zijn klassikaal en interactief, met veel ruimte voor vragen, discussie en het delen van ervaringen. Je werkt met praktijkgerichte opdrachten en cases waarin je realistische scenario’s analyseert en uitwerkt, zodat je de leerstof direct kunt toepassen.

De belangrijkste onderdelen van de cursus zijn:

•  De rol en verantwoordelijkheden van de business analist
• Strategieanalyse en het begrijpen van de bedrijfsbehoefte
• Onderzoekstechnieken en het verzamelen van informatie
• Het analyseren en modelleren van bedrijfsprocessen
• Het opstellen en beheren van requirements
• Stakeholderanalyse en communicatie
• Het ondersteunen van verandering in organisaties

Lesmethodes

Kies de lesmethode die het best bij je past. Deze training kun je op de volgende manieren volgen:

  • Klassikaal op locatie

    Deze training wordt gegeven op verschillende trainingslocaties in Nederland. Net als bij de Virtual Classroom training zijn er medewerkers van verschillende bedrijven aanwezig. Volledig verzorgd, inclusief uitgebreide lunch.
  • Klassikaal online

    Deze online training volg je vanaf kantoor of vanuit huis. Je hebt direct contact met de trainer en andere deelnemers. De trainer begeleidt je bij eventuele vragen en kan indien nodig op jouw scherm meekijken. Deze online training vindt plaats via Microsoft Teams, dit kun je gratis gebruiken. Je ontvangt voorafgaand aan de training uitleg hoe dit te gebruiken.
  • In-company / Maatwerk

    In een op maat gemaakte training wordt alleen datgene behandeld dat relevant is voor jouw werksituatie en/of bedrijf. Dit maakt deze training zeer effectief. Beschikbaar in het Nederlands, Engels en Duits. Afhankelijk van het aantal deelnemers (minimaal 4) kan de korting wel oplopen tot 50% t.o.v. de klassikale training. Meer info of scherpe offerte aanvragen.
Meer...
€1.324
ex. BTW
Aangeboden door
SignOn ICT Trainingen+ B.V.
Onderwerp
Business Analyse
Niveau
Looptijd
3 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 12
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
UWV scholingsvoucher
Erkend keurmerk
NBA
Koninklijke NBA - PE punten
VRC - De Vereniging van Registercontrollers
Microsoft Learning Partner
Cisco Authorized Learning Partners
Cedeo Maatwerk
EXIN
ASL