Opleiding: Outplacement coachtraject - online en live coaching

Is er sprake van ontslag of dreigend baanverlies? Dan ben je gebaat bij wat hulp van iemand die meekijkt of meedenkt en jou door een ingewikkelde periode helpt. Dat betekent ook maatwerk, want iedere situatie en persoon is anders.

Baanverlies vraagt tevens om een iets andere aanpak dan een gewoon coachtraject waarin iemand richting geeft aan een loopbaan. Baanverlies door ontslag betekent namelijk ook afscheid nemen, loskomen, bezinnen en jezelf herpakken. Hoe lang dat duurt verschilt per persoon. Daarna kan de heroriëntatie beginnen en krijg je uiteraard hulp bij diverse arbeidsmarktactiviteiten.

Tijdens een outplacement coachtraject kan onderstaande aan de orde komen:

  • Baanverlies verwerken
  • Terugblik loopbaan en keuzes
  • Analyse werk- en kenniskapitaal
  • Waardenonderzoek
  • Motivatie en/of drijfveren
  • Interesses
  • Vertrouwen
  • Kwaliteiten, vaardigheden, valkuilen
  • Passende rollen en banen
  • Wensen ten aanzien van een werkomgeving
  • Belemmerende overtuigingen
  • Ideale baan, ideale vacature
  • Vacatures zoeken en analyseeren
  • Een overtuigend cv
  • Linkedin benutten
  • Arbeidsmarktvaardigheden (solliciteren)
  • Voorbereiden op een assessment of onderhandelingen

Een outplacement traject bestaat uit 12 coachgesprekken. Denk je minder gesprekken nodig te hebben? Laten we dan even overleggen.

Tijdens het traject maken we gebruik van een interessevragenlijst, een beroependatabase, drijfverenscan, MBTI of andere vragenlijsten als dat past bij het traject en de situatie. We kunnen sommige thema’s ook vanuit systemisch perspectief benaderen.

Ik heb ruime ervaring met outplacement. Mijn werkervaring in de werving en selectie komt goed van pas en ik heb ik veel mensen naar ander werk begeleid in de afgelopen 18 jaar. En doe ik nog steeds met veel plezier. Samen een vervelende periode afsluiten met het vinden van ander, passend werk; dat geeft mij veel voldoening.

Mijn werkwijze is pragmatisch, toekomstgericht. Ik denk in kansen en stimuleer jou dat ook te doen. Daarnaast ben ik betrokken, flexibel en slagvaardig.

Dit traject kan volledig online plaatsvinden of live in mijn kantoor in Zoetermeer.

Zullen we kennismaken en kijken of mijn aanbod past bij jouw behoefte? Je kan op mijn website vrijblijvend een kennismakingsgesprek inplannen.

Meer...
€3.500
ex. BTW
Aangeboden door
Manon Erich I Loopbaancoach RL I Meer werkplezier I Loopbaanoriëntatie I Herstel van stress I Betere keuzes maken I CSR & Noloc
Onderwerp
Outplacement
Personal Coaching Trajecten
Niveau
Looptijd
6 dagen
Taal
nl
Type product
Lesvorm
Coaching
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
NOLOC
Erkend keurmerk
Landelijke vereninging van Vertrouwenspersonen
CMI