Opleiding: Engels Blended Learning | 20 uur face-to-face + 60 uur E-learning

Blended Learning
De klassieke individuele lessen/Face-to-face (één op één) een solide basis aangevuld met E-learning!

Intermenselijk contact voor een optimaal resultaat. Persoonlijk contact met uw trainer is een uitstekende manier om een taaltraining te volgen.

Aangepast aan uw dagelijkse werkzaamheden.
De trainer en u werken in de doeltaal aan spreek- en luistervaardigheden. De grammatica is geen doel op zich. U leert vormen, structuren en vocabulaire toepassen in de context van uw dagelijkse werk en aan de hand van branche gerelateerde onderwerpen.

De basis van elke taaltraining
Echte interactie kan alleen bereikt worden via face-to-face sessies. Intermenselijk contact is noodzakelijk voor een taaltraining. Ook door de onmiddellijke feedback! U kunt uw face-to-face sessies afwisselen of aanvullen voor een hoger rendement met: E-learning (leren via internet) met extra ondersteunende oefeningen voor o.a. uitspraak, zinsbouw en vocabulaire!

In veel landen geldt Engels als ambtelijke taal
Daartoe behoort vanzelfsprekend Groot-Brittanië. Deze trainingsvorm heeft als doel binnen afzienbare tijd uw taalniveau te verbeteren. Naast de individuele training krijgt u de gelegenheid om onbeperkt, gedurende de looptijd van de training, gebruik te maken van het Multi Media Lab (MML) om specifieke vaardigheden als uitspraak, grammatica of telefoonidioom te oefenen.
Dit verhoogt het rendement en zo blijft er in de individuele lessen meer tijd over voor het behandelen van bijvoorbeeld het specifieke taalgebruik van het bedrijf. Dit verhoogt het rendement en zo blijft er in de individuele lessen meer tijd over voor het behandelen van bijvoorbeeld het specifieke.

Meer...
€2.695
ex. BTW
Aangeboden door
Bogaers Talen
Onderwerp
Engels
Niveau
Looptijd
80 dagen
Taal
en
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 8
Tijdstip
Zondag
Keurmerken aanbieder
Cedeo
NRTO
Erkend keurmerk
Tel mee met Taal subsidie
CRKBO en BTW-vrijstelling