Opleiding: 12 uur privéles Engels
Versterk je basis met onze privélessen Nederlands. Oefen praktische woorden en zinnen en pas ze direct toe in je werk en dagelijks leven.
Zeker communiceren in het dagelijks werk
Wil je je basiskennis Engels (B2) opfrissen of toewerken naar een concreet doel? Met 12 uur privéles Engels werk je aan je spreekvaardigheid en woordenschat en vergroot je je zelfvertrouwen en plezier in leren. Door de combinatie van herhaling en verdieping versterk je je fundament en je trots. Ook leer je hoe culturele verschillen invloed hebben op communicatie.
Bij Babel krijg je persoonlijke aandacht jouw leerdoelen en werksituatie staan centraal. Je docent zorgt ervoor dat je niet alleen de taal leert, maar ook begrijpt hoe je de opgedane kennis direct toepast in jouw dagelijkse praktijk. Zo ervaar je na elke les vooruitgang, zowel in taal als in zelfvertrouwen.
Voor wie
Voor professionals én wereldburgers die merkbaar beter willen communiceren op het werk én in het dagelijks leven. Je hebt al een basis in het Engels, maar wilt meer routine, een bredere woordenschat en de zekerheid om soepel te schakelen in verschillende contexten.