Opleiding: CDMP | Data Management & Governance Fundamentals

Certified Data Management Professional is een internationaal, onafhankelijk en breed erkende certificering. Het CDMP-programma wordt ontwikkeld door en in samenwerking met 

Deze training is voor de professional die verder willen met datagedreven werken.  In deze training worden de volgende vier modules behandeld.

Data Governance
Maturity and Skill Development
Datagebruik
Data management in praktijk

Voor de precieze invulling verwijzen we je graag naar de tab inhoud.
Met deze CDMP-training helpen we je met de voorbereiding voor het optionele examen. De CDMP-examens worden online afgenomen en getoetst aan de meest recente versie van de Data Management Body of Knowledge (DAMA-DMBOK2).
DoelgroepDeze training is voor Data Management professionals die zich verder willen ontwikkelen met een holistische aanpak, zoals vastgelegd in het Data Management Book of Knowledge (DMBOK2).VoorkennisDe training Certified Data Management training is bedoeld voor professionals die enige ervaring hebben op het gebied van data management.DuurDe duur van deze CDMP-training ia twee dagen.GroepsgrootteDe maximale groepsgrootte van deze training is 12 personenCertificaatDeze training leidt op tot het CDMP-examen. Wanneer je dit wil afleggen, adviseren wij om ook de examentraining te volgen. Naast de mogelijkheid van certificering ontvang je ook ons eigen certificaat (bewijs van

Meer...
€1.495
ex. BTW
Aangeboden door
CLS Computertrainingen
Onderwerp
Data Governance
Data management
Databases
Niveau
Duur
2 dagen
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 12
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
Nieuwegein
wo 19 nov. 2025
Nieuwegein
ma 8 dec. 2025
Nieuwegein
ma 12 jan. 2026
Nieuwegein
wo 4 feb. 2026
Nieuwegein
do 12 feb. 2026
Nieuwegein
di 10 mrt. 2026
Nieuwegein
di 14 apr. 2026
Nieuwegein
ma 11 mei 2026
Nieuwegein
wo 3 jun. 2026
Nieuwegein
wo 15 jul. 2026