Opleiding: Certified in Risk and Information Systems Control (CRISC®) - Dag

Tijdens de CRISC®-training word je opgeleid tot een breed onderlegde specialist op het gebied van Information Risk Management. Na afronding van de training heb je een gedegen kennis van de 4 domein...

Het actuele programma van deze klassikale training biedt je alle denkbare informatie met betrekking tot Risk- en Information Systems Control. De CRISC®-training bestaat uit 5 klassikale trainingsdagen waarin de theorie wordt afgewisseld met praktijkcases en oefenvragen. Er wordt uitgebreid ingegaan op elk domein, zodat je voldoende tijd hebt je de stof eigen te maken. Op de laatste lesdag krijg je een uitgebreid CRISC®-proefexamen dat uiteraard ook nabesproken wordt.

De CRISC®-training is bedoeld voor cursisten die de taak krijgen of hebben om risicomanagement voor informatiesystemen te implementeren en borgen in de organisatie. In deze training word je begeleid bij het eigen maken van de examenstof, zodat je het examen succesvol kunt afronden.

Studiemateriaal
Er wordt gebruikgemaakt van het meest actuele studiemateriaal, dat perfect aansluit bij de exameneisen van deze training.

In de CRISC®-training leer je een internationaal erkende standaard kennen aan de hand van de CISM® Body of Knowledge. De training wordt afgesloten met een proefexamen. De 4 CRISC®-domeinen zijn: IT Risk Identification IT Risk Assessment Risk Response and Mitigation Risk and Control Monitoring and Reporting

Het (Engelstalige) CRISC®-examen is niet inbegrepen. Om CRISC® gecertificeerd te worden moet je: Slagen voor het CRISC®-examenBeschikken over 3 jaar relevante werkervaring in minstens 3 van de CRISC®-domeinen (deze ervaring moet in de afgelopen 10 jaar zijn opgedaan). Als je nog niet aan de eis omtrent werkervaring voldoet, dan is het mogelijk om deze ervaring alsnog op te doen na het examen. Je krijgt hiervoor maximaal 5 jaar de tijd, waarna je de titel CRISC® officieel mag gebruiken Verdere informatie vind je op de site van ISACA (www.isaca.org). Het examen wordt een aantal keren per jaar afgenomen. Let op: een aantal weken voor het examen sluit ISACA de inschrijfmogelijkheid. Registreer je dus op tijd.

De verwachte duur van de cursus is 5 dagen

Basiskennis van informatiebeveiliging wordt aangeraden. Beschik je hier nog niet over, dan raden wij aan de Information Security Foundation-training te volgen voorafgaand aan deze training. Het niveau van deze cursus is MBO/HBO. Daarnaast is het wenselijk om basiskennis te hebben over security en techniek. De IT-Security Foundation-training is speciaal ontwikkeld zodat je ook deze juiste technische kennis verkrijgt.

Meer...
€3.750
ex. BTW
Aangeboden door
Computrain
Onderwerp
CRISC
Risicomanagement
Niveau
Duur
5 dagen
Looptijd
120 dagen
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Min: 8
Max: 20
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
Woerden
wo 28 okt. 2026
Keurmerken aanbieder
CRKBO en BTW-vrijstelling
LSSA