Opleiding: Klimaattechniek voor niet-technici - Dag
Je leert op een praktische en toegankelijke manier alles over klimaattechniek en elektrotechniek, incl. het bouwen van eigen opstellingen, zodat je als niet-technicus beter jouw collega's begrijpt.
Je leert op een praktische en toegankelijke manier alles over klimaattechniek en elektrotechniek, incl. het bouwen van eigen opstellingen, zodat je als niet-technicus beter jouw collega's begrijpt.Om deze cursus succesvol te kunnen volgen en afronden is affiniteit met (klimaat)techniek nodig. Enige technische werkervaring is gewenst, maar niet noodzakelijk.
Je hebt dus geen specifieke vooropleiding nodig om te beginnen met deze cursus. Wel verwachten wij goede voorbereiding en een actieve houding in de les.
- Je staat open om op een leuke manier veel begrippen uit de klimaattechniek aan te horen en vooral te ervaren
- Je werkt in de technische installatiebranche of in het vastgoedbeheer en wilt meer begrijpen van alle kreten en begrippen die je hoort
- Je wilt de diverse klimaatsystemen die er zijn van dichtbij zien en gevoel krijgen bij de werking
- Je wilt begrijpen wat er qua wet- en regelgeving gaande is en welke impact dit heeft op jouw werk
€495
ex. BTW
Aangeboden door
ROVC
Onderwerp
Klimaattechniek, verwarming en ventilatie
Niveau
Looptijd
0 dag
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
Ede
di 22 sep. 2026
Ede
di 27 okt. 2026
Ede
vr 29 jan. 2027
Keurmerken aanbieder
NRTO