Opleiding: HBO Marketing en Consumentengedrag (Studie met Coaching)

De verbondenheid tussen marketing en consumentengedrag is van cruciaal belang, omdat ze elkaar wederzijds beïnvloeden. Deze opleiding biedt diepgaande inzichten om deze disciplines volledig te doorgronden. Je verwerft expertise in marketingcommunicatie, ontwikkelt effectieve marketingstrategieën, analyseert consumentengedrag en leert doeltreffende benaderingen voor klantcommunicatie te ontwikkelen. Bovendien ontwikkel je vaardigheden om actief in te spelen op consumentengedrag. Door praktische richtlijnen te verstrekken, helpt deze opleiding je om de synergie tussen marketing en consumentengedrag optimaal te benutten. Je wordt voorzien van de kennis en vaardigheden om doelgerichte marketingcampagnes te ontwikkelen en doelgroepen effectief te benaderen. Schrijf je nu in en transformeer jezelf tot een bekwame professional die de fundamenten van moderne marketing begrijpt en met succes toepast.

Wil je groeien en leren met individuele aandacht? Dan is Van Soest-Koedam de opleider waar je naar op zoek bent. We zetten jouw persoonlijke leertraject centraal bij ons. Gedurende de opleiding word je van begin tot eind uitstekend begeleid. Van Soest-Koedam staat bekend als de toonaangevende opleider met individuele coaching voor mensen die continu willen blijven ontwikkelen. Je stelt samen met ons persoonlijke leerdoelen op, werkt met praktijkcases en voert praktijkgerichte oefeningen uit. Door jouw eigen praktijkvoorbeelden in te brengen, wordt de opleiding direct toepasbaar op jouw werkomgeving. We bieden deze opleiding aan op 14 verschillende locaties in Nederland. Bij al onze opleidingen ontvang je persoonlijke coaching van onze docenten.

Voor wie?

Deze opleiding is ontwikkeld voor marketing- en communicatiemedewerkers die kennis en inzicht omtrent deze vakgebieden verder willen ontwikkelen. Krijg jij vanuit een ander beroep ook te maken met marketing en communicatie en wil jij je hier verder in verdiepen? Dan is deze opleiding ook de juiste keus voor jou. 

Vooropleiding

Deze opleiding op hbo-niveau is door iedereen te volgen, want wij stellen geen specifieke eisen gesteld aan jouw vooropleiding. Als je hier vragen over hebt, dan kun je contact opnemen met onze afdeling advies & voorlichting.

Voorbereiding

Iedere studieles vraagt ongeveer 3 tot 5 uur studievoorbereiding van jou. Als je kiest voor de dagopleiding, dan worden er twee studielessen behandeld. Tijdens de avondopleiding wordt er één studieles behandeld.

Leerdoelen

  • heb je inzicht in marketingmanagement
  • ben je in staat om marketingbeleid op te stellen
  • weet je hoe je koopgedrag kunt beïnvloeden
  • ben je in staat om marketinginstrumenten toe te passen
  • kun je een analyse van consumentengedrag opstellen
  • heb je inzicht in persoonlijkheid, waarden en lifesyle
  • ben je in staat marketinginstrumenten toe te passen
  • kun je de relatie tussen attitude en gedrag in kaart brengen

Programma

Tijdens deze hbo-opleiding komen de volgende modules aan bod:

Inhoud van Module 1

Module - HBO Marketingmanagement
  • De basis van marketingmanagement
  • De omgeving van marketing
  • Marktverkenning
  • Beïnvloeden van het koopgedrag
  • Segmenteren van de markt
  • Toepassen van de marketingmix
  • Ontwikkelen marketingconcept
  • Opstellen van een marketingplan in de praktijk

Inhoud van Module 2

Module - HBO Consumentengedrag
  • Consumentengedrag en marketing
  • Maatschappelijke omgeving
  • Cultuur
  • Sociale context
  • Persoonlijke waarden en lifestyle
  • Kiezen en evalueren
  • Analyseren van consumentengedrag
  • Motivatie, behoeften en betrokkenheid

Certificaat

Het volgen van de opleiding HBO Marketing en Consumentengedrag geeft jou de mogelijkheid om het diploma te behalen:

  • HBO Marketing en Consumentengedrag

Tijdens de opleiding schrijf je voor iedere module een Verbeterplan Praktijk-Case (VPC). Hieruit moet jouw beheersing van de behandelde onderwerpen goed naar voren komen. Als je dit onderdeel met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële diploma van deze opleiding.
Meer...
€4.395
ex. BTW
Aangeboden door
Van Soest-Koedam
Onderwerp
Consumentengedrag
Marketing
Niveau
Looptijd
6 dagen
Taal
nl
Type product
opleiding
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 99
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
UWV scholingsvoucher
Erkend keurmerk
Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB)
CRKBO zonder BTW vrijstelling