Opleiding: Test automatisering met Cypress

In deze training leer je geautomatiseerde tests te maken met Cypress. Dit kunnen tests zijn voor het automatisch testen van een website of een REST API. Gedurende de training komen onder meer de volgende onderwerpen aan bod: introductie Cypress, Installatie Cypress, elementen inspecteren met Cypress, toepassen van veel gebruikte functies en het maken van een heldere rapportage.

De training is praktijkgericht en aan de hand van een aantal cases gaan jullie zelf aan de slag met Cypress.

Cypress tests worden gemaakt in JavaScript, dus enige affiniteit met programmeren is een pré.

Programma

  • Introductie Cypress framework
    • Werken met de Cypress client en cli-runner
    • Cypress-projecten aanmaken en configureren
  • Tests schrijven en automatiseren
    • UI testen
    • Web / API testen
    • Gebruik van Cypress functies
    • Herbruikbare functies schrijven
    • Het maken van validaties op elementen
    • Debugging van testen
    • Gebruik van stubs
  • Resultaten rapporteren
    • Integreren in een CI-oplossing (zoals, GitLab, Azure DevOps, etc..)
    • Genereren van heldere rapportage
    • Testresultaten presenteren in een dashboard

Doelgroep

De training is bedoeld voor iedereen die zich wilt verdiepen in het gebruik van FitNesse voor het maken van geautomatiseerde tests. In het bijzonder testers en ontwikkelaars.

Ervaring met de basisprincipes van programmeren is een pre.

Vorm

De training wordt in een groep van minimaal 3 en maximaal 10 deelnemers gegeven, zodat de kwaliteit van de training gewaarborgd kan worden. Aan de hand van praktijkvoorbeelden licht de docent de praktische toepasbaarheid toe.

Deze klassikale training is interactief van opzet, wat betekend dat er veel tijd is voor het stellen van vragen of het inbrengen van eigen praktijk cases. Aan de hand van oefeningen werkt je een aantal scenario's uit.

Deelnemers dienen een eigen laptop met local admin rechten mee te nemen.

Meer...
€999
ex. BTW
Aangeboden door
Ammerlaan IT Training & Advies
Onderwerp
Testautomatisering
Software Testing
Niveau
MBO+
Looptijd
2 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Min: 3
Max: 10
Tijdstip
Zondag
Keurmerken aanbieder
Accredited Learning Provider
BISL
CRKBO en BTW-vrijstelling
EXIN
Test