Opleiding: Mendix Intermediate Developer

Lesmethode :

Klassikaal

Algemeen :

Ben je al bekend met Mendix en wil je je vaardigheden versterken? In de cursus Mendix Intermediate Developer van Vijfhart bouw je voort op wat je hebt geleerd in de Mendix Rapid Developer-cursus. Je verdiept je in het ontwikkelen van complexere bedrijfsapplicaties met meer logica, integraties en herbruikbare componenten. Met Mendix Studio Pro leer je apps ontwikkelen die schaalbaar, veilig en onderhoudbaar zijn, zodat je doorgroeit tot volwaardige Mendix-ontwikkelaar.

Je leert geavanceerde Mendix-concepten toepassen, zoals microflows, nanoflows, en het gebruik van custom widgets. Daarnaast werk je met data- en domeinmodellen. De cursus behandelt alle onderdelen die aansluiten op het Mendix Intermediate Developer Exam.

Tijdens de cursus werk je in een labomgeving waarin je stapsgewijs een realistische, datagestuurde applicatie bouwt. Je oefent met integraties, proceslogica en gebruikersbeheer, waardoor je de theorie direct vertaalt naar praktijkervaring die aansluit bij echte Mendix-projecten.

Doel :

Na afloop kun je zelfstandig een functionele Mendix-applicatie ontwerpen, bouwen en beveiligen. Je bent bovendien goed voorbereid op het Mendix Intermediate Developer Certification Exam, aanvullende zelfstudie wel nodig om volledig klaar te zijn voor het examen.

Doelgroep :

Iedereen die het Rapid Developer-niveau beheerst en zijn kennis wil uitbreiden met geavanceerde functionaliteiten, integraties en architectuurprincipes, zoals ontwikkelaars, bedrijfsanalisten en applicatiebeheerders die Mendix willen inzetten voor het realiseren van complexe bedrijfsapplicaties.

Voorkennis :

De volgende voorkennis is vereist: Mendix Rapid Developer.
Het cursusmateriaal is in het Engels, een goede beheersing van de Engelse taal is vereist.

Onderwerpen :


- Project roles & responsibilities
- Constraining data with XPath
- Page design with AtlasUI
- Project Directory unfolded
- Structuring your project with Sub microflows
- Rules
- System members
- List operations
- Client notifications
- Multi-lingual front-end
- Anonymous users
- Security

Meer...
€1.800
ex. BTW
Aangeboden door
Vijfhart opleidingen
Onderwerp
Niveau
Duur
2 dagen
Looptijd
2 dagen
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Min: 4
Max: 12
Tijdstip
Overdag
Tijden en locaties
Nieuwegein
do 29 okt. 2026
Nieuwegein
wo 28 apr. 2027
Keurmerken aanbieder
Cedeo
VOI
Oracle Education Partner
AgilePM - Agile Project Management (APMG)
EXIN
Microsoft Learning Partner
Erkend keurmerk
CRKBO en BTW-vrijstelling
CRKBO zonder BTW vrijstelling
IPMA