Opleiding: Service Level Agreements opstellen en beoordelen
In één dag de kennis opdoen die nodig is om een Service Level Agreement (SLA) te maken en te beoordelen. Voor niet-juristen
Klinkt ideaal toch?
Deze training is voor iedereen die met SLA’s te maken krijgt binnen de overheid, zorg, financiële wereld of het bedrijfsleven. In deze eendaagse training bespreken we op praktische wijze de belangrijkste juridische topics van SLA’s.
Voorkom de meest gemaakte praktijkmissers, maak u de inhoud van een SLA eigen én signaleer veelvoorkomende juridische risico’s. Wij maken Service Level Agreements praktisch en concreet.
Met behulp van de handige cursusmaterialen kunt u hetgeen u geleerd hebt direct toepassen in uw eigen werk.
Inhoud
In deze trainingen komen de volgende onderwerpen aan bod:
* SLA als middel voor grip op de kwaliteit van dienstverlening;
* valkuilen en missers bij SLA’s;
* juridische plaatsbepaling van de SLA in de contractuele verhouding;
* de in de SLA te behandelen onderwerpen;
* service levels en KPI’s bepalen en deugdelijk opschrijven;
* inspannings-, resultaats- en garantieverplichtingen;
* controle, rapportage en audit; en
* sancties en andere gevolgen van het niet-halen van service levels.
Deze training wordt verzorgd door één van onze twee gespecialiseerde advocaten: Robert Grandia of Isabella de Roode. Beide trainers verzorgen hetzelfde portfolio aan trainingen en combineren diepgaande juridische expertise met ruime praktijkervaring.
Robert Grandia is advocaat en gespecialiseerd in ICT-contracten. Hij is een zeer ervaren docent en ontwikkelaar van onderwijsmateriaal binnen het ICT-recht, onder andere voor Hogeschool Rotterdam, LOI, de Beroepsopleiding Advocatuur en EXIN. Robert heeft honderden trainingen en incompany trajecten verzorgd voor zowel bedrijven als overheidsorganisaties. Daarnaast is hij beëdigd informaticadeskundige en oprichter en bestuurslid van de Nederlandse Beroepsvereniging voor Contractmanagement (NBCM). Hij staat bekend om zijn vermogen om complexe juridische vraagstukken te vertalen naar praktische en direct toepasbare inzichten.
Isabella de Roode is advocaat en gespecialiseerd in contractenrecht, met een sterke focus op ICT. Zij adviseert dagelijks organisaties over uiteenlopende juridische vraagstukken en ondersteunt bij het opstellen, beoordelen en optimaliseren van ICT-contracten, algemene voorwaarden en andere juridische documenten. Isabella combineert haar juridische expertise met een pragmatische aanpak, waardoor zij complexe materie toegankelijk maakt en direct vertaalt naar de praktijk.
Beide advocaten verzorgen hetzelfde trainingsaanbod, waaronder onderwerpen als ICT-contracten, contractmanagement, SLA’s, cloud-contracten en NLdigital voorwaarden. Hierdoor ben je altijd verzekerd van een trainer met actuele praktijkkennis en een consistente, hoogwaardige leerervaring